banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

AVS’den doğalgaz rezervi açıklaması

AVS Global Ship Supply, Karadeniz'de bulunan doğalgaz rezervine ilişkin tebrik mesajı yayınladı.

GÜNCEL 23.08.2020, 10:49 Nermin İstikbal
184
AVS’den doğalgaz rezervi açıklaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye tarihinin en büyük doğalgaz rezervi keşfinin Karadeniz'de gerçekleştirildiğini açıklamasının ardından iş dünyası tebrik mesajları ile yankı bulmaya başladı.  AVS Global Ship Supply AVS Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahit Şimşek'de konu ile ilgili mesaj yayınladı.

30 yılı aşkın tecrübesiyle hem denizcilik endüstrisinin farklı alanlarında hem de dünya çapında hizmet veren AVS, Karadeniz'de keşfedilen 320 milyar metreküp doğalgaz rezervine ilişkin tebrik mesajı yayınladı. Mesajında, “Karadeniz'de keşfedilen doğalgaz rezervi ile ülkemizin yarınlara çok daha güçlü gireceğine inancımız tam”dır diyen AVS Yönetim Kurulu Başkanı Abdulvahit Şimşek, ülkemizin milli enerji ve maden politikasını her daim desteklediklerini belirterek sözlerini şöyle sürdürdü:

"Nihayet emekler karşılıksız kalmadı, Rabbim bu güzel haberle milletimizin yüzünü güldürdü. Karadeniz’de keşfedilen doğalgaz rezervlerinin vatanımıza ve  ülkemize ve milletimize hayırlı ve uğurlu olmasını en kalbi duygularımızla temenni ediyoruz.

Dileriz ki gücünüz artsın, emekler zayi olmasın, daha nice güzel haberlerle geleceğimizin önü daha da açılsın.

Bu hizmette üzerimize düşen göreve her zaman hazır olduğumuzu yinelerken, tebriklerimizi ve sonsuz saygılarımızı sunuyor, kabulünü arz ediyoruz."

Yorumlar (0)
34
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü