banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Avşa Ve Tekirdağ’a Seferler Başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Erdek iskelesinden Erdek-Avşa-Tekirdağ hattında ilk deniz otobüsü seferlerini başlattı.

GÜNCEL 07.09.2014, 00:50
3107
 Avşa Ve Tekirdağ’a Seferler Başladı

Erdek’ten Avşa Ve Tekirdağ’a Seferler Başladı

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Erdek iskelesinden Erdek-Avşa-Tekirdağ hattında ilk deniz otobüsü seferlerini başlattı.

Bursa Deniz Otobüsleri A.Ş.’nin (BUDO) Erdek-Avşa-Tekirdağ hattındaki ilk seferine Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı A. Edip Uğur, Erdek Belediye Başkanı Hüseyin Sarı, Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Planlama ve Raylı Sistemler Daire Başkanı Metin Ermiş, Başkan Danışmanı İsmail Özkan ve çok sayıda vatandaş katıldı.Önceki gün başlatılan Erdek-Avşa-Tekirdağ deniz otobüsü seferleri ile Erdek-Avşa arası 50 dakika, Avşa-Tekirdağ arası 90 dakikaya, Erdek-Tekirdağ arası ise 2 buçuk saate indi.Konuyla ilgili açıklama yapan Başkan Uğur, “Vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak başlattığımız Erdek-Avşa-Tekirdağ seferleri sayesinde ulaşım kolaylaşarak seyahat süresi kısaldı. Vatandaşlarımız daha rahat yolculuk yapabilecek. Yeni seferlerin halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Yorumlar (1)
avsaadasi.gen.tr 7 yıl önce
Erdek, Avşa adası ve Tekirdağ seferleri temmuz 2014 tarihinden beri aralıksız budo seferleriyle devam ediyordu. Seferlerde herhangi bir değişiklik yapılmamıştı. İnşallah 2015 sezonundada haziran ayında başlar. Budo çok keyifli bir deniz otobüsü. avsaadasi.gen.tr editörü olarak beğendiğim yönlenlerinden biri Kafeteryasında bir bardak sallama poşet çay 50 kuruş şaşırdım kaldım vallahi bukadar uygun fiyatların olması çok iyi. Avşa Erdek arası 50 dakika sürüyor ve bilet fiyatları 12 tl.Avşa adasından selamlar.
18
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü