banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Athena Gökhan gemiyi geri döndürdü

Geminin bir süre önce adada bulunan Athena grubu solisti Gökhan için geriye döndüğü öğrenilirken Athena grubu solisti Gökhan’ın uçak fobisi nedeni ile Kıbrıs’a gemi seyahati ile geldiği de öğrenildi.

GÜNCEL 10.07.2019, 08:48 Nermin İstikbal
Athena Gökhan gemiyi geri döndürdü

Athena Gökhan gemiyi geri döndürdü

Geminin bir süre önce adada bulunan Athena grubu solisti Gökhan için geriye döndüğü öğrenilirken Athena grubu solisti Gökhan’ın uçak fobisi nedeni ile Kıbrıs’a gemi seyahati ile geldiği de öğrenildi. Athena Gökhan rahatsızlandı Taşucu’na seyahat eden gemi Kıbrıs’a geri döndü. 

Girne-Taşucu seferini yapan yolcu gemisi denize açıldıktan 2 saat sonra geri döndü.

Athena grubu solisti Gökhan’ın gemide rahatsızlandığı ve geminin bu yüzden geri döndüğü açıklandı Girne-Taşucu seferini yapan Akgūnler acentesine ait Via Mare gemisi dün denize açıldıktan 2 saat sonra, gemi kaptanının yaptığı anons sonrasında Kuzey Kıbrıs’a geri döndü. Geminin bir süre önce adada bulunan Athena grubu solisti Gökhan için geriye döndüğü öğrenilirken Athena grubu solisti Gökhan’ın uçak fobisi nedeni ile Kıbrıs’a gemi seyahati ile geldiği de öğrenildi. Athena Gökhan rahatsızlandı Taşucu’na seyahat eden gemi Kıbrıs’a geri döndü.

Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?