banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Arkas Samsun’a kabotaj taşımalarına başladı

Müşterilerine kapıdan kapıya en guvenilir ve ekonomik servisi sunmayı amaçlayan Arkas Lojistik, gemilerle sunduğu kabotaj taşıması servisine Samsun’u da ekledi.

GÜNCEL 04.04.2013, 01:17
2753
Arkas Samsun’a kabotaj taşımalarına başladı

Arkas Lojistik, Samsun’a kabotaj taşımalarına başladı

Müşterilerine kapıdan kapıya en guvenilir ve ekonomik servisi sunmayı amaçlayan Arkas Lojistik, Arkas Line’ın işlettiği gemilerle sunduğu kabotaj taşıması servisine Samsun’u da ekledi.

Arkas Lojistik üç yıldır haftalık düzenli olarak sunduğu kabotaj taşımaları için Karadeniz’de yeni bir hat açtı. Bu servisle İstanbul (Marport) - Poti - Samsun rotasını izleyen gemilerle kabotaj taşımaları yapılıyor. Aynı servisle Poti üzerinden tüm Orta Asya ülkelerine taşıma yapmak isteyenlere karayolu ve demiryolu entegre edilerek kapı teslim taşıma çözümleri sunuluyor.

Kabotaj servisinin Samsun uğrağının da başlaması İzmir, Bursa ve İstanbul sanayicisinin ürünlerini Karadeniz’e ulaştırmasında fiyat avantajı sağlıyor. Bu servis boyadan, temizlik malzemesine, gıdadan seramiğe kadar pek çok sektörde faaliyet gösteren imalatçılar tarafından tercih ediliyor. Arkas Lojistik, 2010 Temmuz ayından bu yana Arkas Line’ın işlettiği ve İstanbul (Marport) – Kocaeli-(Korfez) - Bursa (Gemlik) - İzmir (Aliağa/Alsancak) - Gazimagusa - Mersin - Antalya rotasında haftalık düzenli servis veren gemilerle kabotaj taşımaları yapmaya devam ediyor.

Kabotaj taşımaları, müşterilere bir defada daha fazla yük taşınmasının getireceği fiyat ve kapasite avantajı ile mevsimsel dalgalanmalara bağlı fiyat değişikliğinin olmaması gibi birçok avantaj sunuyor.

Yorumlar (0)
18
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü