Antalya'da yazdan kalma bir gün yaşandı

Sıcak ve güneşli havayı fırsat bilen Antalyalılar, parklarda yürüyüş yaptı. Kaleiçi Yat Limanı’na gelen bazı vatandaşlar kayalıklarda balık tutarak, bazılarıysa tekne turuna çıktı.

Antalya'da yazdan kalma bir gün yaşandı

Antalya yazdan kalma bir gün yaşandı


Yurdun büyük bölümü soğuk havanın etkisi altındayken, Antalya’da sıcaklık bugün 20 dereceyi gösterdi. Vatandaşların kendini dışarıya attığı kentte, yarın şiddetli rüzgar etkili olacak, ancak salı günü her şey yine normale dönecek.

AA - Sıcaklığın 20 derece olduğu Antalya’da vatandaşlar güneşli ve sıcak havanın tadını çıkardı.

Hafta içi yağan yağmurun hayatı olumsuz etkilediği Antalya’da, hafta sonunda etkili olan sıcak ve güneşli hava Antalyalıları sevindirdi.

Sıcak ve güneşli havayı fırsat bilen Antalyalılar, parklarda yürüyüş yaptı. Kaleiçi Yat Limanı’na gelen bazı vatandaşlar kayalıklarda balık tutarak, bazılarıysa tekne turuna çıkarak hafta sonunu değerlendirdi.

Antalya Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri, bugün hava sıcaklığının 20, deniz suyu sıcaklığının ise 19 derece olduğunu bildirdi.

Yetkililer, yarın Antalya’da kuvvetli rüzgar beklendiğini, salı günü ise havanın yeniden ısınmaya başlayacağını kaydettiler.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176