banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Akdeniz'in En Büyük Dalış ve Su Sporları Fuarı

"MEDEX İSTANBUL 2011 Dalış, Su Sporları & Doğa Sporları ve Sportif Balıkçılık Fuarı" İstanbul fuar merkezinde 4. kez sizlerle buluşacak.

GÜNCEL 21.03.2011, 14:58
1997
Akdeniz'in En Büyük Dalış ve Su Sporları Fuarı

Sualtı ve Doğa sporları alanında ülkemizin ve Akdeniz çanağının en büyük tüketici fuarı, Dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan fuar kapsamında sualtı, su sporları, sportif balıkçılık doğa sporları ekipmanları ve şişme bot, dıştan takma motorlar, yurtiçi ve yurtdışı dalış ve doğa turları, dalış merkezleri, dalış okulları, sportif balıkçılık, sualtı avcılığı tanıtılacak aynı zamanda 4. sü düzenlenecek "Uluslararası Serbest Dalış ve Sualtı Avcılığı Sempozyumu" ve denizlerimizin, doğal hayatımızın korunması, su ve sualtı sporlarında malzeme kullanımı, konularında ulusal ve uluslararası uzmanların farklı konularda konuşmacı olarak katılacağı katılımcı, eğitim ve tanıtım seminerleri düzenlenecektir.

Demostrasyon havuzunda bu yıl ilk defa dalışa başlamak isteyenlere temel başlangıç ve tanıtım eğitimi verilecektir. Dive Zone bölgesinde yer alacak sualtı aktivite ve dalış okulları alanı enformasyon ve eğlence merkezi niteliğini taşıyacaktır. Enformasyon merkezinde bu yılın tematik konusu moderatörlüğünü Sayın Tahsin Ceylan 'nın yapacağı " KARADENİZ", sergileri ve gösterimleriyle ilgi ve odak noktası olacaktır.

Fuarda bu yıl 4. kez düzenlenecek ve geleneksel hale gelen "MEDEX Ödülleri" Sualtı Onur ödülü dalında fuar alanında törenle verilecektir. 24 Mart 2011 Perşembe günü VIP davetlilerin katılacağı açılış seremonisi ve "Dive Life MEDEX PARTY" showlar, gösterimler ve ödül töreniyle gerçekleşecektir.

Güncel katılımcıları,seminer, panel ve gösterim programlarını, gelişmeleri web sitesinden takip edebilirsiniz.

 

Yorumlar (0)
17
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü