banner191

banner148

banner179

banner176

9 Eylül Kış Kariyer Günleri

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 16. Geleneksel Kış Kariyer Günleri 05 - 16 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor.

GÜNCEL 02.12.2011, 00:01
9 Eylül Kış Kariyer Günleri

Dokuz Eylül'de 16. Kış Kariyer Günleri 5 Aralık’ta başlıyor…

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 16. Geleneksel Kış Kariyer Günleri 05-16 Aralık 2011 tarihleri arasında gerçekleştirmeyi planlıyor.


20 farklı denizcilik kuruluşunun temsilcilerinin oluşturduğu 40’ın üzerindeki konuşmacının katılması öngörülen kariyer günleri geleneksel olarak öğrenciler ve sektör temsilcileri arasında değerli fikir alışverişlerine ortam yaratmakta. 05 Aralık-09 Aralık 2011 günleri arasında sırasıyla TURKON Holding, Beşiktaş Denizcilik, İDÇ Marine, Active Shipping, İnce Denizcilik, Densa, Mardeniz ve İçdaş Tanker, Kaptanoğlu Denizcilik, Akar Shipping, Armona, 11 Aralık-15 Aralık 2011 günleri arasında da Deniz Nakliyat A.Ş., Transal, Atlantik Denizcilik, YA-SA Denizcilik, NEMTAŞ, Kıran Denizcilik, Chemfleet, ARKAS, Genel Denizcilik ve MARDAŞ şirketlerinin temsilcileri konuk olarak Denizcilik Fakültesi’nde olacaklar.

Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi 16. Geleneksel Kış Kariyer Günlerinin her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük ilgi göreceği, sektörle öğrencilerin buluştuğu önemli bir arena olacağı düşünülüyor.

Yorumlar (3)
İTÜ DF Öğrencisi / YDO'lu 8 yıl önce
9 Eylül Üniversitesi'ndeki denizci kardeşlerimi kutluyorum.Emek verip şirketlerle konuşup İzmir harici firmaları fakültelerine gelmelerini sağlamak kolay iş değildir.Staja çıkan tüm denizci kardeşlerimize şimdiden Allah selamet versin,pruvanız neta olsun.
DEÜ DF ÖĞRENCİSİ 8 yıl önce
Sayın SELÇUK NAS hocamıza bize verdigi tüm destek ve yardımlarından dolayı teşekkür ederiz. Kendilerinin DEÜ DF öğrencileri üzerinde çok büyük emegi vardır ve kariyer günleri düzenlemesindede her zaman yanımızda olmuştur.
PRU DF Öğrencisi 8 yıl önce
En hayırlı şekilde, kazasız belasız staj yapmalarını dileriz abilerimizin, kardeşlerimizin. Allah selamet versin.
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?