20. Geleneksel Kariyer Günleri Konuğu TGM Denizcilik

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 20.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında bugünün misafiri TGM DENİZCİLİK oldu.

20. Geleneksel Kariyer Günleri Konuğu TGM Denizcilik

20. GELENEKSEL KARİYER GÜNLERİ KONUĞU TGM DENİZCİLİK OLDU

İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Kariyer Kulübü tarafından bu yıl 20.si düzenlenen Geleneksel Kariyer Günleri kapsamında bugünün misafiri TGM DENİZCİLİK oldu. TGM DENİZCİLİK'İ temsilen Yavuz Büyükyüksel (Filo Müdürü) Ahmet Onur Erkuş (Personel Müdürü) katıldı.

Konferansa TGM DENİZCİLİK' i tanıtarak başlayan şirket yetkilileri, sahip oldukları gemiler hakkında öğrencilere bilgi vererek konferansa giriş yaptılar.Gemilerdeki zabitlerin kontrat süreleri ve stajyer ve zabit alımındaki şirket politikasına anlattı.

Büyükyüksel TGM DENİZİCİLİK'in Türk denizciliği ve ülke ekonomisinin gelişimine sağladığı katkılar hakkında bilgi vermesinin ardından konferans soru cevap ile sonlandı. Verilen kokteylin ardından Kariyer Kulübün'de ağırlanan TGM Denizcilik yetkililerin anı defterini doldurduktan sonra okulumuz öğrencileri tarafından uğurlandı.

YORUM EKLE
banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176