2. Köprü Trafik Çilesine İDO Çözümü

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çalışmaları nedeniyle Sirkeci’ de meydana gelen yoğunluğun azaltılabilmesi amacıyla Sirkeci – Harem hattında bugün itibariyle düzenlemeler yapıldı.

2. Köprü Trafik Çilesine İDO Çözümü

2. Köprü Trafik Çilesine İDO Çözümü

İDO Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ndeki çalışmalar dolayısıyla oluşan yoğun trafik problemi için yeni düzenlemeler yaptı. İDO tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama:

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü çalışmaları nedeniyle Sirkeci’ de meydana gelen yoğunluğun azaltılabilmesi amacıyla Sirkeci – Harem hattında bugün itibariyle sabah 07:00dan 00:00a kadar en fazla 20şer dak. aralıklar ve yoğunluk durumuna göre konulacak ek seferlerle pilot uygulama yapılmaya başlanmıştır.

Personel izinleri yoğunluk giderilene kadar kaldırılmıştır. Normalde Sirkeci – Harem hattında çalışan 4 araba vapurunun yanına yoğunluk süresince sefer yapmak üzere Eskihisar – Topçular hattında çalışan 2 araba vapuru daha eklenmiştir.

Yolcu yoğunluğuna göre sabah sefer başlangıç saatinin 06:00ya kadar çekilebileceği öngörülmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
T.HAYDAR AYDOGDU
T.HAYDAR AYDOGDU - 10 yıl Önce

TEMELİN KOYUNDE ÖKÜZÜN BİRİ KAFASINI TURSU KUPUNE SOKAR,BUTUN

KOY HALKI UGRASIR UGRASIR CIKARAMAZLAR.TEMEL CAGIRILIR FİKİR BU YA TEMELDE GELİR BAKAR BAKAR OKUZUN KAFASINI KESINDER OKUZUN KAFASI KESİLİR SİMDİDE KUPU KIRIN DİYE TALİMAT VERİR.AHALİDE SASKIN SASKIN KUPU KIRAR.DOLAYISIYLA OKUZUN KAFASI KUPTEN CIKMIS OLUR.

İDO NUN DA YAPTIGI BUNDAN FARKLI BIRSEY DEGILDIR.KOPRU ONARIMI

AYLAR ONCEDEN PLANLANMIS BIR PROJEDIR.KURUMLAR ARASINDA BU KADAR

MI İRTİBATSIZLIK VAR?

yıldırım DELİDUMAN
yıldırım DELİDUMAN - 10 yıl Önce

24 Haziran 2009 tarihinde 07.55 Bostancı-Kabataş hattında çalışan DENİZ OTOBÜSÜ malesef kalktıktan 2 dakika sonra iskeleye geri dönmek zorunda kalmıştır. DO seyir halindeyken içeride tartışma çıkmıştır. Bir BAYAN yolcu ben ayakta gidemem ben ineceğim demiştir.İçerideki çoğunluğu beyaz yakalı yolcudan bir tanesi bile hanfendi buyrun siz oturun ben ayakta giderim deyip iskeleye geri dönmemizi engellemeyi başaramamıştır.08.15 te tekrar kalkış yapan deniz otobüsü 10 dakikalık bir gecikmeyle Kabataşa ulaşmıştır. Yaz Dönemi uygulaması dolayısıyla 15 Haziran dan bu yana özellikle 07.40 servisinin kaldırılmış olması 07.55 servisinin iki servisin yolcusunu taşımak durumunda bırakmıştır. Son bir haftadır, yolcuların birbirleri arasında vede yolcular ile görevliler arasında tartışmalar olmaktadır. Bu gün bardak taşmış ve gemi iskeleye geri dönmek zorunda kalmıştır. Çözüm : 07.40 servisinin sefere tekrar dahil edilmesidir.

banner112
SIRADAKİ HABER

banner209

banner191

banner148

banner145

banner179

banner176