banner191

banner148

banner179

banner176

1 saat 40 dakikada Kadıköy’den Bursa’ ya

İstanbul’un deniz ulaşımına yatırımlarını sürdüren İDO, Kabataş-Kadıköy-Bursa hattında deneme amaçlı deniz otobüsü seferlerini başlatıyor.

GÜNCEL 19.08.2009, 12:01
1 saat 40 dakikada Kadıköy’den Bursa’ ya

1 saat 40 dakikada Kadıköy’ den – Bursa’ ya

İDO, Anadolu Yakası’ ndan Bursa deneme seferleri başlatıyor

İstanbul’un deniz ulaşımına yatırımlarını sürdüren İDO, Kabataş-Kadıköy-Bursa hattında deneme amaçlı deniz otobüsü seferlerini başlatıyor. Kabataş - Kadıköy kalkışlı Bursa’ya düzenlenecek seferler 24 Ağustos- 17 Eylül tarihlerinde deneme amaçlı gerçekleştirilecek ve yolcu talebine bağlı olarak tarifeli hale getirilecek.

Marmara’da deniz ulaşımını, karayolu trafiğine önemli bir alternatif haline getirmek için çalışmalar yürüten İDO, Kabataş-Kadıköy-Bursa arasında gerçekleştireceği deneme seferlerini, Salı ve Cuma günleri hariç, haftanın her günü saat 14.30 Kabataş kalkışlı olarak düzenleyecek. Cuma günü 12.30 ve 18.30 Kabataş kalkışlı gerçekleştirilecek seferler, karşı hat olan Bursa’dan hafta boyunca ağırlıklı olarak 10.00’da yapılacak.

Anadolu yakasından Bursa’ya direkt düzenlenen deniz otobüsü seferleri,        Kabataş - Kadıköy - Bursa hattında, Kabataş’tan kalkış saatinden 20 dakika sonra Kadıköy İskelesi’ne uğrayarak Bursa’ya devam edecek. Deneme seferleri Kabataş’tan 2 saat, Kadıköy’den 1 saat 40 dakika sürecek.                              Kabataş – Kadıköy – Bursa seferlerinin bilet ücretleri hızlı feribot seferlerinde uygulandığı gibi hiçbir değişikliğe gidilmeden tam 20, indirimli 15 TL olarak belirlendi.

Yorumlar (1)
hüsametin canbilen 10 yıl önce
En güvenli yolculuk İDO ile yapılıyor.Sayın Genel Müdür Ahmet beyi tebrik eder. Başarılarının devamını dilerim.Keşke onun gibilerin sayısı artsada devlet firmaları zarardan kurtulsalar.Sayın genel müdürden Çanakkale veya Geliboluya'da servis istiyoruz.En azından 20 kılavuz kaptan bunu kullanacaktır.
10°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?