banner191

banner148

banner179

banner176

Vezirçiftliği Semt Konağı halktan yoğun ilgi görüyor

Başiskele halkının yoğun ilgi gösterdiği Vezirçiftliği Semt Konağını Başkan Ayaz ziyaret etti.Başiskele de bulunan Vezirçiftliği Semt Konağı Başkan Hüseyin Ayaz tarafından ziyaret edildi. Ziyarette Kadınların istek ve şikayetlerini...

Genel 22.01.2018, 12:32
Vezirçiftliği Semt Konağı halktan yoğun ilgi görüyor

Başiskele halkının yoğun ilgi gösterdiği Vezirçiftliği Semt Konağını Başkan Ayaz ziyaret etti.

Başiskele de bulunan Vezirçiftliği Semt Konağı Başkan Hüseyin Ayaz tarafından ziyaret edildi. Ziyarette Kadınların istek ve şikayetlerini yerinde dinleyen Ayaz, gerekli çözümler için belediye birim müdürlerine talimatlar vererek çözümler oluşturdu. Vezirciftliği semt konağında özel ilmihal dersleri ve tasavvuf sohbetleri Salı günleri saat 11:00 ve 12:00’de yoğun katılımla gerçekleşiyor. Aynı zamanda dikiş, mefruşat kursu, spor hizmetleri Semt Konağı’nda devam ediyor.

Başiskele’de, kadınların sosyal yaşamda bilgi ve becerilerinin geliştirmesine önem veren Başkan Hüseyin Ayaz bu kapsamda birçok mahallede semt konakları açarak kadınlara yönelik çalışmalarını artırıyor.

Vatandaşlar tarafından oldukça yoğun taleplerin bulunduğu semt konaklarında eğitim, sağlık, kültür gibi pek çok hizmet ücretsiz olarak mahalle halkına sunuluyor. Birçok beceri ve yetenek kurslarının olduğu semt konaklarında çocuklara, kadınlara ve mahallenin emekli kesimine de hizmet veriliyor. Semt konaklarına çabuk ve kolay ulaşım sağlayan genç yaşlı herkes neredeyse tüm günlerini semt konaklarında geçiriyor.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?