banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

THY’den transit yolculara boğaz turu

Türk Hava Yolları, İstanbul’da yedi saat ve üzeri aktarma süresi bulunan business sınıfındaki transfer yolcularına Boğaz turu attıracak.

Genel 19.10.2017, 12:44 19.10.2017, 13:13
206
THY’den transit yolculara boğaz turu

Türk Hava Yolları, İstanbul’da yedi saat ve üzeri aktarma süresi bulunan business sınıfındaki transfer yolcularına Boğaz turu attıracak.

Türk Hava Yolları (THY), business sınıfı yolcuları için “Istanbul Bosphorus Experience” (İstanbul Boğazı Deneyimi) uygulamasını başlatıyor. THY, ‘Istanbul Bosphorus Experience’ projesi ile İstanbul’da yedi saat ve üzeri aktarma süresi bulunan business sınıfındaki transfer yolcuları için cazip bir programı hayata geçiriyor. Bahse konu transfer yolcular, uçuşları öncesinde havalimanında vakit geçirmek yerine İstanbul Boğazı’nın büyüleyici güzelliğini tecrübe edebilecek.

“Istanbul Bosphorus Experience” uygulaması ile ilgili görüş bildiren Türk Hava Yolları Pazarlama ve Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur; “Yolcularımıza, mümkün olan en iyi uçuş deneyimini sunmak en büyük gayemiz. Hayata geçirdiğimiz “Istanbul Bosphorus Experience” projesi ile de, 2017 Skytrax Ödülleri’nde "Dünyanın En İyi Business Class Özel Yolcu Salonu" seçilen, dünyaca ünlü yolcu salonumuz "Turkish Airlines Lounge Istanbul" ve yine bir diğer inovatif faaliyetimiz MiniPort gibi yolcularımıza sunduğumuz hizmetleri geliştirmeye devam ediyoruz. Aktarma süresini sıra dışı bir deneyim haline getiren Istanbul Bosphorus Experience ile business sınıfındaki transit yolcularımız, transfer merkezimiz İstanbul’un eşsiz güzelliğini bu süre zarfında doyasıya yaşayabilecekler. Bu sayede Türkiye’nin milli havayolu olarak ülke ekonomimize ilave bir

katkı sağlayacak olmak da, bizler için ayrıca gururlandırıyor” dedi.

Uygulamadan yararlanmak isteyen hak sahibi yolcular, PNR numaraları ilebosphorus.turkishairlines.com adresi üzerinden programı satın alabilecekler.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
19
parçalı bulutlu
Günün Karikatürü Tümü