banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Silivrililer İstanbul mitingine deniz yoluyla gitti

"Evet Platformu" tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’ne katılacak Silivrililer, gemilerle Yenikapı’ya hareket etti."Evet Platformu" tarafından Yenikapı’da düzenlenen mitinge katılacak Silivrililer için 3 gemi ve 10 otobüs kiralandı....

Genel 08.04.2017, 14:06
Silivrililer İstanbul mitingine deniz yoluyla gitti

"Evet Platformu" tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’ne katılacak Silivrililer, gemilerle Yenikapı’ya hareket etti.

"Evet Platformu" tarafından Yenikapı’da düzenlenen mitinge katılacak Silivrililer için 3 gemi ve 10 otobüs kiralandı. Gemilere binmek üzere limana gelen vatandaşları tek tek karşılayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, "Bir kez daha Silivri’den Yeni kapı meydanına tarihi ana şahitlik etmek üzere Silivri’deki hemşehrilerimizle birlikte yola çıkıyoruz. Şükürler olsun ki akın akın gemilerle denize döküldük ve Cumhurbaşkanımızın yanında devletimizin yanında, milletimizin yanında Almanya’ya, karşı Hollanda’ya karşı, Fransa’ya karşı, PKK terör örgütüne karşı, FETÖ örgütüne karşı dik durak adına kıyamda durmak adına milletimizle yanana kol kola olmaya gidiyoruz. Aramıza katılan bu yolda bizleri yalnız bırakmayan Silivrili hemşehrilerimizle sevgilerimi sayfalarımı sunuyorum.16 Nisan’ın ilçemiz ve Ülkemiz adına mutlu ve güçlü yarınlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Silivrililer miting alanına gitmek üzere limandan hareket etti.
Yorumlar (0)
3
hafif kar yağışlı
banner102