banner191

banner148

banner179

banner176

Silivrililer İstanbul mitingine deniz yoluyla gitti

"Evet Platformu" tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’ne katılacak Silivrililer, gemilerle Yenikapı’ya hareket etti."Evet Platformu" tarafından Yenikapı’da düzenlenen mitinge katılacak Silivrililer için 3 gemi ve 10 otobüs kiralandı....

Genel 08.04.2017, 14:06
Silivrililer İstanbul mitingine deniz yoluyla gitti

"Evet Platformu" tarafından düzenlenen Büyük İstanbul Mitingi’ne katılacak Silivrililer, gemilerle Yenikapı’ya hareket etti.

"Evet Platformu" tarafından Yenikapı’da düzenlenen mitinge katılacak Silivrililer için 3 gemi ve 10 otobüs kiralandı. Gemilere binmek üzere limana gelen vatandaşları tek tek karşılayan AK Parti Silivri İlçe Başkanı Rıfat Kutlu, "Bir kez daha Silivri’den Yeni kapı meydanına tarihi ana şahitlik etmek üzere Silivri’deki hemşehrilerimizle birlikte yola çıkıyoruz. Şükürler olsun ki akın akın gemilerle denize döküldük ve Cumhurbaşkanımızın yanında devletimizin yanında, milletimizin yanında Almanya’ya, karşı Hollanda’ya karşı, Fransa’ya karşı, PKK terör örgütüne karşı, FETÖ örgütüne karşı dik durak adına kıyamda durmak adına milletimizle yanana kol kola olmaya gidiyoruz. Aramıza katılan bu yolda bizleri yalnız bırakmayan Silivrili hemşehrilerimizle sevgilerimi sayfalarımı sunuyorum.16 Nisan’ın ilçemiz ve Ülkemiz adına mutlu ve güçlü yarınlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Silivrililer miting alanına gitmek üzere limandan hareket etti.
Yorumlar (0)
25°
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?