banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Sarıcaoğlu: “Devletin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalıyız”

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Devletimizin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalıyız” dedi.Muhtarlar ile istişare ve değerlendirme toplantılarına gruplar halinde devam eden Başkan Sarıcaoğlu, Boğaziçi, Çakallı, Çalbaşı,...

Genel 22.01.2018, 12:25
Sarıcaoğlu: “Devletin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalıyız”

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, “Devletimizin kaynaklarını en iyi şekilde kullanmalıyız” dedi.

Muhtarlar ile istişare ve değerlendirme toplantılarına gruplar halinde devam eden Başkan Sarıcaoğlu, Boğaziçi, Çakallı, Çalbaşı, Çataltepe, Çukurbük, Değirmencili, Haıllı, Kartepe, Kayabaşı, Kazancı, Mert, Susuz, Şeyhresul, Talışman, Tekke ve Yosunlu Muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıya Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Kanal Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt da eşlik etti. Toplantının köylerde yapılan çalışmaları ve bundan sonra yapılacak olan çalışmaların değerlendirmesi olduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu, “Devletimizin bize vermiş olduğu kaynakları en iyi şekilde kullanmalıyız. Sırf göz boyamak için değil gerçekten hizmet için çalışmak zorundayız. Bu zamana kadar bu şekilde çalışmalarımızı yaptık bundan sonrada bu şekilde yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

“İhtiyaç ne ise onu yapıyoruz”

Sarıcaoğlu şunları kaydetti: “Mahallelerimizde ki ihtiyaçlar siz değerli muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda belirleniyor. Bu ihtiyaçları Devletimizin bizlere vermiş olduğu kaynakları en iyi şekilde kullanarak yapıyoruz. İlçemiz konumu itibariyle çok geniş bir konuma sahip bu yüzden tüm çalışmalar bir anda olmuyor. Biz notlarımızı alıyoruz ve aciliyet sırasına göre köylerimizdeki çalışmaları yapıyoruz. Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Kanal Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt’un da dediği gibi Büyükşehir Belediyemiz ile her zaman bir uyum içerisindeyiz bu sayede ilçemiz çok iyi noktalara geldi. Tüm muhtarlarımıza ve Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Kanal Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt’a toplantımıza katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum.”

“Kavak’ın su sorunu çözüldü”

Samsun Büyükşehir Belediyesi SASKİ Kanal Daire Başkanı Muhlis Yeşilyurt toplantıda yaptığı konuşmada, “Kavak’ın çok büyük su sorunu vardı. Yapılan arıtma tesisi ile artık Kavak’ta su sorunu olmayacak. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak Kavak’ın her zaman yanında olduk ve çalışmalarımıza Kavak’ın çok daha iyi noktalara gelebilmesi için yön verdik. Bunu çok iyi şekilde başardığımızın farkındayız. Bu çalışmalar bir ekip işi Kavak Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ile bir uyum içerisindeki çalışmalar Kavak’ta meyvesini vermeye başladı” ifadelerini kullandı.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
14
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102