banner191

banner148

banner179

banner176

Parke taşları yenileniyor

Sinop Hükümet Meydanı ve Atatürk Caddesi girişindeki bozulan ve deforme olan parke taşları tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor.Büyük bir özveri ile çalışmalarını yürüten Sinop Belediyesi ekipleri Hükümet Meydanı ve Atatürk Caddesi...

Genel 23.01.2018, 14:10
Parke taşları yenileniyor

Sinop Hükümet Meydanı ve Atatürk Caddesi girişindeki bozulan ve deforme olan parke taşları tamir edilerek düzgün bir hale getiriliyor.

Büyük bir özveri ile çalışmalarını yürüten Sinop Belediyesi ekipleri Hükümet Meydanı ve Atatürk Caddesi genelinde bulunan parke taşları ile kaldırımlarda başlatılan bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Hava şartları nedeniyle bozulan kilit parkeler tamir edilerek vatandaşların hizmetine sunuluyor. İhtiyaç duyulan noktalarda yapılan tamirat çalışmalarında yerinden oynayan kilit parke taşları zemin iyileştirmesi yapılarak yerlerine monte ediliyor. Kırılmış, parçalanmış kilit parke taşları ise yenileriyle değiştirilerek yenileniyor. Kilit parke taşı bakım çalışmaları ile birlikte deforme olan kaldırımların bakımları da yapılarak kaldırımlar daha düzgün ve düzenli bir hale getiriliyor.

Parke işlemleri yapılırken Atatürk Caddesi trafiğe kapatıldı. Yetkililer tarafından çalışmaların 1 hafta içinde biteceği tahmin ediliyor.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?