banner191

banner148

banner179

banner176

Maharetli eller hem gönülleri hem de ağızları tatlandırıyor

Serdivan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen SERHEM (Serdivan Halk Eğitim Merkezi) kurslarında eğitim gören pastacılık öğrencileri, yaptıkları ürünlerle bu kez mahalle gönüllüsü olarak evlere...

Genel 22.01.2018, 17:07
Maharetli eller hem gönülleri hem de ağızları tatlandırıyor

Serdivan Belediyesi ve İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen SERHEM (Serdivan Halk Eğitim Merkezi) kurslarında eğitim gören pastacılık öğrencileri, yaptıkları ürünlerle bu kez mahalle gönüllüsü olarak evlere misafir oldu.

Eski Yazlık Belediyesindeki atölyede eğitim gören kursiyerler; aldıkları teorik bilgileri pratiğe dökerek ürünlerini hazırlıyor. Hazırladıkları ürünlerle de daha önce belirlenen adreslerde vatandaşların evlerine misafir oluyor. Asıl gayelerinin hatır sormak, dertleşmek ve Serdivan Belediyesi’nin 2016 yılında hayata geçirdiği Mahalle Gönüllüleri projesinde yer almak olduğunu ifade eden kursiyerler; ziyaretlerde hane sakinlerinin gösterdikleri samimiyetin ve kurulan gönül köprüsünün kendileri için son derece önemli olduğunu belirterek ve bu bağı kurs sonrası da devam ettireceklerini ve ziyaretleri sürdüreceklerini belirttiler.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?