banner191

banner148

banner179

banner176

Kütahya Başbakan Binali Yıldırım’ı bekliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın, 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında miting yapacağı Kütahya’da hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, kalabalıkların dolduracağı alanda polis tarafından geniş güvenlik...

Genel 13.04.2017, 10:18
Kütahya Başbakan Binali Yıldırım’ı bekliyor

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Binali Yıldırım’ın, 16 Nisan referandum çalışmaları kapsamında miting yapacağı Kütahya’da hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, kalabalıkların dolduracağı alanda polis tarafından geniş güvenlik önlemleri alındı.

Öğlen saatlerinde kentte olması beklenen Yıldırım ve beraberindekileri taşıyan helikopterlerin Dumlupınar Şehir Stadyumu’na ineceği belirtildi. Binali Yıldırım’ın saat 13.00’da mitingi yapacağı Zafer Meydanında hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, alan polis tarafından bariyerlerle çevrildi. Alan sabah saatlerinde araç trafiğine de kapatıldı. Alanda AK Parti İl Teşkilatı tarafında dev Yıldırım ve AK Parti afiş ve pankartlarının asıldığı gözlendi. Vatandaşların alana yaklaşık 11.30 saat sonra yapılacak üst aramasının ardından alınmaya başlanacağı öğrenildi.

Vatandaşlar, "Başbakanımıza destek için mitinge geldi. 16 Nisan’da kararımız evet" şeklinde konuştular. (EFE)
Yorumlar (0)
23°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?