banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Kırklareli’nde Marmara depremi tatbikatı

Kırklareli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Marmara depremi tatbikatı gerçekleştirildi.Kırklareli İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen ve Kırklareli Afet Müdahale Planı (TAMP-KIRKLARELİ)...

Genel 04.11.2017, 13:04
89
Kırklareli’nde Marmara depremi tatbikatı

Kırklareli İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından Marmara depremi tatbikatı gerçekleştirildi.

Kırklareli İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü koordinatörlüğünde düzenlenen ve Kırklareli Afet Müdahale Planı (TAMP-KIRKLARELİ) kapsamında gerçekleştirilen tatbikata planda görevli tüm hizmet grupları katıldı.

Senaryoya göre, Marmara Denizinde deprem olduğu haberinin alınmasının ardından Kırklareli Afet Müdahale Planı kapsamında yerel düzey hizmet grubu operasyon planlarından sorumlu olan görevliler tatbikatın yapılacağı yere derhal intikal ederek görevlerine başladı.

Tatbikat süresince belirli aralıklarla Kırklareli için hazırlanan senaryoya uygun olarak hizmet grupları yaptıkları faaliyetler hakkında bilgilendirme yaparak, toplanan bilgileri AFAD’a raporladı.

Tatbikatın sona ermesinin ardından yapılan değerlendirme toplantısında tatbikatın başarı ile gerçekleştirildiği bildirildi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
20
az bulutlu
Günün Karikatürü Tümü