banner191

banner148

banner179

banner176

İznik’e dev balık pazarı

Bursa’nın İznik ilçesine kapalı balık pazarı inşa ediliyor.İznik’te yıllardır olumsuz şartlarda hizmet veren balık pazarı yeni yerine taşınmak için gün sayıyor. İznik Belediyesi tarafından yapımına başlanan balık pazarında çalışmalar...

Genel 25.09.2017, 17:50
İznik’e dev balık pazarı

Bursa’nın İznik ilçesine kapalı balık pazarı inşa ediliyor.

İznik’te yıllardır olumsuz şartlarda hizmet veren balık pazarı yeni yerine taşınmak için gün sayıyor. İznik Belediyesi tarafından yapımına başlanan balık pazarında çalışmalar sürüyor. İnşası devam eden modern balık pazarında vatandaşlar artık rahat şekilde alışverişlerini yapacak, balık lokantasında da balıklarını yiyebilecekler. Mevcut kapalı halk pazarı karşısında inşası devam eden balık pazarı ile vatandaşlar bütün alışverişlerini tek bir yerden yapmış olacak.

Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Osman Sargın, “Yeni belediye, kültür merkezi ve huzur evinden sonra yeni balık pazarını da vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. 700 metrekare kapalı alana sahip balık pazarında balıkçılara hitaben 14 adet dükkânımız, 1 adet mescidimiz, kafeteryamız ve lokantamız olacak. Çalışmalar süratle devam ediyor. İnşallah kasım sonu itibari ile de burada İzniklilere hizmet vermeye başlamayı planlıyoruz” dedi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
24°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?