banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Dünyaca ünlü sahilde in cin top oynuyor

ANTALYA’DA YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVİD-9) TEDBİRLERİ KAPSAMINDA ALINAN YENİ KARARLAR DOĞRULTUSUNDA DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİ BOM BOŞ KALDI. POLİS TARAFINDAN ARAÇ TRAFİĞİNE DE KAPATILAN SAHİL BANDINDA POLİSLER, SAHİLE GELEN VATANDAŞLARI UYARDI.

Genel 29.03.2020, 13:27
234
Dünyaca ünlü sahilde in cin top oynuyor

Antalya’da yeni tip korona virüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında alınan yeni kararlar doğrultusunda Konyaaltı Sahili bomboş kaldı. Polis tarafından araç trafiğine de kapatılan sahil bandında polisler, sahile gelen vatandaşları uyardı.

İçişleri Bakanlığı tarafından, 81 il valiliğine gönderilen genelge ile bu hafta sonu başta olmak üzere virüsle mücadele kapsamında hafta sonları, sahil bantları, mesire ve ören yerleri, piknik alanlarında piknik yapmak, balık tutmak, spor, yürüyüş gibi faaliyetlerin yasaklanmasının ardından turizm kenti Antalya’da adeta sessizlik hakim oldu. Kent sakinlerinin hafta sonunu evde geçirmeyi tercih ettiği gözlenirken, şehrin en işlek caddelerinden 100. Yıl Bulvarı’nda dahi araç ve yaya trafiğinde boşluklar gözlendi.

Sahiller bomboş

Genelgenin ardından Konyaaltı Sahili giriş çıkış noktaları polis tarafından kapatıldı. Hafta sonları yerli ve yabancı binlerce kişinin uğrak noktası olan sahil ise yasağın ardından bomboş kaldı. Sahil bandında devriye gezen ekipler, yürüyüşe çıkan vatandaşları uyardı. Kentte falezler üzerindeki parklar ve Lara Sahilinde de yasak uygulandı.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
5
hafif yağmur
banner102
Günün Karikatürü Tümü