banner191

banner148

banner179

banner176

Diyarbakır’da camilerde Fetih Suresi okunup, dualar edildi

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Diyarbakır’daki camilerde yatsı namazı sonrası Fetih Suresi okunup, dualar edildi.Diyarbakır’ın tarihi Sur ilçesinde bulunan Hz. Süleyman Camii’nde yatsı namazı sonrası...

Genel 22.01.2018, 21:17
Diyarbakır’da camilerde Fetih Suresi okunup, dualar edildi

Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Diyarbakır’daki camilerde yatsı namazı sonrası Fetih Suresi okunup, dualar edildi.

Diyarbakır’ın tarihi Sur ilçesinde bulunan Hz. Süleyman Camii’nde yatsı namazı sonrası Zeytin Dalı Harekatı’nın zaferle sonuçlanması için Fetih Suresi okunup, dualar edildi. Dini Yüksek İhtisas Merkezi Müdürü Fatih Çakmaktaş’ın imamlığında cemaat önce yatsı namazını kıldı. Namazın eda edilmesinin ardından Çakmaktaş, Fetih Suresi’ni okudu. Daha sonra kürsüye çıkan Sur İlçe Müftüsü İsmail Fakirullahoğlu, ellerini semaya açıp dualar etti. Fakirullahoğlu, “Allah’ım şu anda operasyonda bulunan Mehmetçiğimize ve tüm güvenlik güçlerimize güç ve kuvvet ihsan eyle. Operasyonların başarılı geçmesini nasip eyle” şeklinde dua etti.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
17°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?