banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Damat Dehşetinin Kurbanları Toprağa Verildi

Kocaeli’de cinnet getiren ve boşanmak üzere olduğu eşi, kayınvalidesi ve kayınbiraderini öldürdükten sonra intihar eden damadın kurbanları toprağa verildi.Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde dün cinnet getiren damat Ziya Karakoyun, boşanmak...

Genel 02.03.2016, 17:40
Damat Dehşetinin Kurbanları Toprağa Verildi
Kocaeli’de cinnet getiren ve boşanmak üzere olduğu eşi, kayınvalidesi ve kayınbiraderini öldürdükten sonra intihar eden damadın kurbanları toprağa verildi.
Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde dün cinnet getiren damat Ziya Karakoyun, boşanmak üzere olduğu eşi Fatma Karakoyun, kayınvalidesi Emine Baştan ve kayınbiraderi Soner Baştan’ı pompalı tüfekle öldürmüş, ardından aynı tüfekle intihar etmişti. Olay sırasında damadıyla boğuşan kayınpeder Osman Baştan ise çukura düşmesi sonucu mermilerin hedefi olmaktan kurtulmuştu.
Cinnet getiren damat Ziya Karakoyun’un kurbanları Fatma Karakoyun, Emine Baştan ve Soner Baştan bugün toprağa verildi. Cenazeler Gölcük’te bulunan Hisareyn Esentepe Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Esentepe Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?