banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Çanakkale Boğazı’nda ulaşıma sis engeli

Çanakkale Boğazı, yoğun sis sebebiyle her iki yönden transit gemi geçişlerine kapatıldı. Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin azalması üzerine boğaz hattındaki tüm feribot seferleri de iptal edildi.Çanakkale Boğazında dün geceden bu...

Genel 03.03.2017, 09:58
518
Çanakkale Boğazı’nda ulaşıma sis engeli

Çanakkale Boğazı, yoğun sis sebebiyle her iki yönden transit gemi geçişlerine kapatıldı. Yoğun sis nedeniyle görüş mesafesinin azalması üzerine boğaz hattındaki tüm feribot seferleri de iptal edildi.

Çanakkale Boğazında dün geceden bu yana etkili olan yoğun sis etkisini göstermeye devam ediyor. Gestaş Deniz Ulaşım A.Ş. yetkililerinden alınan bilgiye göre, dün gece itibariyle Çanakkale-Eceabat ve Çanakkale-Kilitbahir hattındaki seferleri iptal edildi. Bugün sabah saat 08.00 itibariyle yoğun sis nedeniyle boğaz hattındaki Lapseki-Gelibolu seferleri iptal edildi. Çardak-Gelibolu seferleri devam ediyor.

Yoğun sis ve görüş mesafesinin azalması sebebiyle de Çanakkale Gemi Trafik Hizmetleri Müdürlüğü yetkilileri, boğazı çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapattı. Yetkililer, sisin etkisini kaybetmesinin ardından trafiğin normale döneceğini belirtti.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Karikatürü Tümü