banner191

banner148

banner179

banner176

Bursa’da çocukların tehlikeli oyunu kısa sürdü

Bursa’da havaların ısınmasıyla birlikte süs havuzları da çocukların akınına uğradı. Ancak buradaki elektrik tehlikesi sebebiyle özel güvenlik ekipleri alarma geçti.Bursa’da hafta sonu güneşi gören çocukların bazıları kavşaklardaki...

Genel 22.05.2017, 10:49
Bursa’da çocukların tehlikeli oyunu kısa sürdü

Bursa’da havaların ısınmasıyla birlikte süs havuzları da çocukların akınına uğradı. Ancak buradaki elektrik tehlikesi sebebiyle özel güvenlik ekipleri alarma geçti.

Bursa’da hafta sonu güneşi gören çocukların bazıları kavşaklardaki süs havuzlarına, kimileri de Merinos Parkı’ndaki büyük süs havuzuna girerek serinlemeyi tercih etti. Parka gezmek için gelen vatandaşların uyarılarını dinlemeyen çocuklara son müdahaleyi görevliler yaptı.

Görevlilerin gelmesiyle çocukların kıyafetlerini bırakarak kaçması renkli görüntüler oluştururken, kaçan çocuklara kıyafetlerini arkadaşları ulaştırdı.

Yetkililer, süs havuzlarında "Havuza girmek ekipmanlara dokunmak tehlikeli ve yasaktır" yazılı uyarı bulunduğunu, ailelerin de süs havuzlarına girilmemesi konusunda çocuklarına uyarılarda bulunmasını istedi.
Yorumlar (0)
20°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?