banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Bozcaada ve Gökçeada Hattı’nda Online Bilet dönemi başladı

Genel 03.06.2021, 12:28 Nermin İstikbal
143
Bozcaada ve Gökçeada Hattı’nda Online Bilet dönemi başladı

Bozcaada ve Gökçeada Hattı’nda Online Bilet dönemi başladı

Gökçeada ve Bozcaada hatlarında Online Bilet Dönemi yeniden başladı. Bugün itibariyle online.gdu.com.tr üzerinden 12 Haziran 2021 tarihi ve sonrası için yolcular, Gökçeada veya Bozcaada biletlerini online olarak alabilir ve yola çıkmadan yerlerini ayırtabilir.

Bugünden itibaren, 13 Haziran 2021 tarihi ve sonrası için Kabatepe-Gökçeada ve Geyikli-Bozcaada biletlerinizi online olarak alabilir, yola çıkmadan yerinizi ayırtabilirsiniz.  Tek yapmanız gereken online.gdu.com.tr internet sitesine girerek üyelik oluşturmak. Üyelik oluşturduktan sonra birkaç adımda bilet alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gestcard sahibi yolcularımız, online bilet alımlarında Gestcard bakiyelerini kullanabilir, kartlarına tanımlı indirimden yararlanabilirler.

Online bilet satın almak için: https://online.gdu.com.tr/giris Ayrıntılı bilgi ve kurallar için: https://online.gdu.com.tr/online-bilet-kurallari

Yorumlar (1)
Kapt.Cengiz sözdemir 1 hafta önce
STS sistemleri gemi yanaşma ve kalkma hatta shıftıng manevralarında en gemi gemişliğinin 1/3 kadar içeriye alınabileceği bir sistemle dizayn edilmelidir.rıhtıma nerdeyse 1-2 m mesadeye kreyn rayları döşerseniz 2 dereceyi aşan bir açıda rıhtıma giren veya çıkan geniş gemiler rahatlıkla vinçlerinizi gyotin gibi doğrar.zaman paradır diyenlere sözüm.
18
hafif yağmur
Günün Karikatürü Tümü