banner191

banner148

banner179

banner176

Başkan Kafaoğlu çocukların mutluluğuna ortak oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, tatil süresince girişleri ücretsiz yapılan Çocuk Köyü’nü ziyaret ederek çocukların mutluluğuna ortak oldu.Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden olan Çocuk Köyü’nün yarı yıl tatili...

Genel 22.01.2018, 17:20
Başkan Kafaoğlu çocukların mutluluğuna ortak oldu

Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, tatil süresince girişleri ücretsiz yapılan Çocuk Köyü’nü ziyaret ederek çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Büyükşehir Belediyesinin iştiraklerinden olan Çocuk Köyü’nün yarı yıl tatili olması nedeniyle girişlerini ücretsiz yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu çocukların mutluluğuna ortak oldu. Eşi Didar Kafaoğlu ile birlikte Çocuk Köyü’nü ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, çocuklara ve velilere hitaben yaptığı konuşmada çocukların gönüllerince eğlenerek geçireceği bir tatil dilerken; kitap okuma alışkanlığından vazgeçilmemesi gerektiğini ve çocukları tatilde bol bol kitap okumalarını söyledi. Özellikle Milli Eğitim Bakanlığının ödev verilmemesi konusundaki eğilimini hatırlatan Başkan Zekai Kafaoğlu; “Yarıyıl tatiliniz kutlu, mutlu ve oldukça eğlenceli olsun. Yarıyıl tatilinde bizler de sizlere katkı sağlayalım diye Çocuk Köyümüzü tatil süresince sizler için ücretsiz yaptık. Umuyorum ki tatili burada dolu dolu eğlenerek geçirirsiniz. Bu arada kitaptan da uzak kalmayın. Ödevleriniz yok ama kitap okuma alışkanlığını asla elden bırakmayın. Çünkü kitaplar bizim en yakın sadık dostlarımızdır.” dedi.

Çocuk Köyü’nde veliler ile de sohbet eden Başkan Kafaoğlu, çocukların mutluluğuna ortak olarak bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?