banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Bakan Arslan ve Özlü, Düzce-Akçakoca yolunda asfalt çalışmasını inceledi

Düzce D-655 karayolunun çalışmaları inceledi asfalt döktü.Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı çalışmaları yerinde incelemek üzere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü...

Genel 02.08.2017, 19:15
103
Bakan Arslan ve Özlü, Düzce-Akçakoca yolunda asfalt çalışmasını inceledi

Düzce D-655 karayolunun çalışmaları inceledi asfalt döktü.

Karayolları Genel Müdürlüğüne bağlı çalışmaları yerinde incelemek üzere Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü Düzce’de incelemelerde bulundu. Arslan ve Özlü şehir merkezindeki çalışmaları inceleyerek Akçakoca ilçesine geçerek Akçakoca- Düzce D-655 karayolunu incelediler. Yol yapım çalışmalarının devam ettiği alana gelen iki bakan burada yola serilen asfaltla ilgili olarak ekiplerden bilgi aldılar. Ardından işçilere serilen asfaltın sıcaklığını ölçtüren bakanlar, daha sonra Karayolları yeleklerini giyerek asfalt serme makinesinin üzerine çıkarak yola asfalt serdiler. Makine üzerinde operatörden bilgi de alan Özlü ve Arslan, sıcaklığı 170 dereceyi bulan asfalt üzerinde kalite kontrolde yaptılar.

Bakanlar daha sonra Akçakoca ile Kocaeli ilçesini birbirine bağlayan Edilli Köyü mevkiinde yapımı yıllardır devam eden yolda ve Akçakoca Balıkçı barınağında incelemelerde bulundular.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
24
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü