banner191

banner148

banner179

banner176

Bakan Arslan, görme engelli küçük Berfin’i bayram öncesi mutlu etti

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 8 yaşındaki görme engelli Berfin’in isteğini yerine getirerek, bayram öncesi mutlu etti.Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Siirt’te yaşayan 8 yaşındaki görme...

Genel 29.08.2017, 18:11
Bakan Arslan, görme engelli küçük Berfin’i bayram öncesi mutlu etti

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 8 yaşındaki görme engelli Berfin’in isteğini yerine getirerek, bayram öncesi mutlu etti.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Siirt’te yaşayan 8 yaşındaki görme engelli Berfin Aslan’ın, sosyal medya üzerinden yaptığı çağrı üzerine, özel uyumlu laptop isteğine duyarsız kalmadı ve dileğini yerine getirerek bayram öncesi küçük Berfin’i sevindirdi. Hediyesini alan Berfin, "Bakanımıza bu hediyeyi gönderdiği için çok teşekkür ederim" ifadelerinde bulundu.

Türkiye Sakatlar Derneği Siirt Şube Başkanı Barış Amcalar da, "Sayın bakanım devletimizin şefkatli elini hissettirip Berfin’i mutlu ettiğiniz için teşekkürler. Kendiniz gibi merhametli, iyi yürekli ve duyarlı bakanları atadığınız için bir teşekkür de sizlere Cumhurbaşkanım" ifadelerini kullandı.
Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
18°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?