banner191

banner148

banner179

banner176

Bakan Ahmet Arslan Kars’ta

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars’a geldi.Bakan Arslan, referandum çalışmaları kapsamında geldiği Kars’ın Arpaçay ilçesinde binlerce vatandaş tarafından sevgi gösterisiyle karşıladı. Arpaçay ilçe meydanında...

Genel 24.03.2017, 13:31
Bakan Ahmet Arslan Kars’ta

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Kars’a geldi.

Bakan Arslan, referandum çalışmaları kapsamında geldiği Kars’ın Arpaçay ilçesinde binlerce vatandaş tarafından sevgi gösterisiyle karşıladı. Arpaçay ilçe meydanında vatandaşlara seslenen Bakan Ahmet Arslan, 16 Nisan’da Arpaçaylıların gereğini yapacağını belirtti.

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, "Arpaçay’da parti ayrımı yok, Arpaçay’da mezhep ayrımı yok, etnik yapı ayrımı yok. Dili, dini her ne olursa olsun Arpaçaylı her zamanki gibi Karslının yaptığı gibi bir ve beraber. Karslı bin yıldır bu coğrafyada boyun eğmediği gibi, baş eğmediği gibi, biz de bir Karslı olarak boyun eğmiyoruz. Baş eğimiyoruz, eğmeyeceğiz de, bundan hiç şüpheniz olmasın. Birlik ve beraberliğin en güzel göstergesi buradadır" dedi.

Bakan Ahmet Arslan’a Arpaçaylılar 16 Nisan’da destek sözü verdi. Arslan konuşmasının ardından partisinin seçim koordinasyon merkezinin açılışını yaptı. Arslan, cuma namazını Merkez Cami’de kıldı.
Yorumlar (0)
24°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?