banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Asım Çillioğlu, Aziz Yıldırım'a sarı lacivert gemi maketi hediye etti

Rize Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Asım Çillioğlu, Başkan Aziz Yıldırım'a sarı lacivert gemi maketi hediye etti. Başkan Aziz Yıldırım da, Asım Çillioğlu'na 53 numaralı imzalı Fenerbahçe forması hediye  etti.

Genel 28.01.2018, 09:59 28.01.2018, 10:08 Nermin İstikbal
517

Asım Çillioğlu Aziz Yıldırım'a sarı lacivert gemi maketi hediye etti

Başkan Aziz Yıldırım ile Yönetim Kurulu Üyeleri, akşam yemeğinde Rize, Fenerbahçeliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi.Rize Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Asım Çillioğlu, Başkan Aziz Yıldırım'a sarı lacivert gemi maketi hediye etti. Başkan Aziz Yıldırım da, Asım Çillioğlu'na 53 numaralı imzalı Fenerbahçe forması hediye  etti.

Süper Lig'in 19. haftasında yarın Trabzonspor ile karşılaşacak Fenerbahçe 'nin kulüp başkanı Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, Rize Fenerbahçeliler Derneği üyeleriyle Rize Kuzeybalık'ta bir araya geldi. 

Rize Fenerbahçeliler Derneği'nin düzenlediği akşam yemeğine Başkan Aziz Yıldırım, Genel Sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Asbaşkanlar Önder Fırat ve Ozan Balaban, Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Doğan ve Selim Sapan, Trabzonspor maçı delegasyonunda yer alan isimler ile Rize Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Asım Çillioğlu ve Rizespor Kulüp Başkanı Hasan kemal Yardımcı katıldı

4 Nisan 2015'te Rize-Trabzon yolunda Fenerbahçe takım otobüsüne silahlı saldırı yapıldığında otobüsün şoförlüğünü yapan ve yaralanan Ufuk Kıran da organizasyona katılarak Başkan Aziz Yıldırım ile bir süre sohbet etti.

Yemeğin ardından Rize Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Asım Çillioğlu, Başkan Aziz Yıldırım'a sarı lacivert gemi maketi hediye etti. Başkan Aziz Yıldırım da, Asım Çillioğlu'na 53 numaralı imzalı Fenerbahçe forması hediye  etti.

Başkan Aziz Yıldırım gecede 15 yeni üye olan Üyelerin üyelik formlarını da imzaladı.

Burada bir açıklama yapan Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz Yıldırım, Rizelilerin çoğunun Fenerbahçe taraftarı olduğunu ve bundan mutluluk duyduklarını dile getirerek, "Oyuncuların imzaladığı bir forma hediye ediyoruz. Rize bizim için ayrıca özellikli bir şehir. Her zaman burada evimizde hissettik kendimizi. Rizelinin çoğu Fenerbahçelidir, bundan dolayı da her zaman gurur duyduk" dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenen yemeğin ardından Fenerbahçe Televizyonu’na konuşan Rize Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Asım Çillioğlu, “Başkanımıza verdiğimiz hediye, eskiden dedelerimizin kullanmış olduğu o zamanki motorların bir maketiydi. Bu gemiler o dönemlerde yük de taşıyorlardı. O geminin bir özelliği vardı; onlar Kurtuluş Savaşı döneminde savaşan Kuva-i Milliye'ye silah ve cephane taşıyorlardı. Başkanımız da bu hediyemizi evinde saklayacağını söyledi. Umarım ki güzel bir hediye olmuştur.”dedi.

Yorumlar (0)
4
parçalı bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü