banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

Sanmar’dan Şeyseller’e Boğaçay XLI römorkör!

Şeyseller Liman İdaresi, genişlettiği limanda kullanmak üzere Sanmar'dan Boğaçay XLI serisi römorkör satın aldı.

GEMİ İNŞA 19.10.2020, 11:11 19.10.2020, 11:15 Halit Emre İbrahimoğlu
233
Sanmar’dan Şeyseller’e Boğaçay XLI römorkör!

Şeyseller Liman İdaresi, Victoria Limanı için römorkör desteğini Sanmar’dan aldı. Robert Allan tasarımı Boğaçay XLI serisi römorkörde karar kılındı. Sanmar tarafından üretilen römorkör, Şeyseller’e teslim için yola çıktı.

Şeyseller Liman İdaresi Mahe’deki Victoria Limanı’nı genişletme kararı aldı. Denize doğru 40 metre uzatılan limana 600 metrelik rıhtım eklendi. Böylece daha büyük gemilerin yanaşması ve 250 metrelik iki geminin aynı anda yüklenip boşaltılması sağlandı. Şeyseller Liman İdaresi yetkilileri yeni römorkörleri ve Sanmar’dan övgüyle söz etti. Liman İdaresi’nin Deniz Mühendisliği Direktörü Jean-Paul Marie yeni römorkör için, “Son teknoloji ve filomuzda türünün tek örneği olacak. Kesinlikle büyük bir destek görecek ve tam doğru zamanda geliyor. Sanmar, üzerinde anlaşılan tüm standartları yerine getirdi“ dedi.

Sanmar dostluk kuran ve kaliteyi sunan bir şirkettir!

Şeyseller Liman Başkan Yardımcısı Allen Chetty ise şunları söyledi: “Sanmar, sadece gemi inşa etmekle kalmayan, dostluk kuran ve kaliteyi sunan bir şirkettir. Bu römorkör, ilk ASD römorkörümüz. Sanmar’ı ASD römorkörlere geçişte bize liderlik etmesi için seçtik. Teknik teslimat sırasında Sanmar personeli tüm sorularımızı yanıtlamak ve taleplerimizi karşılamak için ellerinden geleni yaptı. “

En önemlisi uzun vadeli güven oluşturmak!

Sanmar Tersanesi Ticari Direktörü Rüçhan Çıvgın ise, Sanmar için en önemli şeyin uzun vadeli güven oluşturmak olduğunu söyledi.

Yorumlar (0)
26
parçalı az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü