banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Kruvaziyer şirketleri gemilerini yüzen hastane yapmak istiyor

Dünyanın dev kruvaziyer şirketler gemilerini Çin'in hastane gemisi Daishan Dao gibi yüzen hastanelere dönüştürmeyi teklif ettiler. Kaynak: Kruvaziyer şirketleri gemilerini yüzen hastane yapmak istiyor

GEMİ İNŞA 03.04.2020, 19:19 YAĞMUR GERZ
Kruvaziyer şirketleri gemilerini yüzen hastane yapmak istiyor

Dünyanın dev kruvaziyer şirketler gemilerini Çin'in hastane gemisi Daishan Dao gibi yüzen hastanelere dönüştürmeyi teklif ettiler.

NEW YORK - Koronavirüsten seferleri iptal olan dev kruvaziyer şirketler gemilerini Çin'in hastane gemisi Daishan Dao gibi yüzen hastanelere dönüştürmeyi teklif ettiler.
Kruvaziyer hatlarından havayollarına, seyahat endüstrisi dünyadaki çoğu ülkeye saldıran salgın nedeniyle büyük bir darbe aldı. Tüm seferler durdu, gemiler ya dünyanın dört bir yanındaki limanlara demirledi ya da birkaç yolcu ile halen denizde rölanti seferler yapıyor.

kruvaziyer-sirketleri-.jpg

kruvaziyer-sirketleri--001.jpgKoronavirüs pandemisi nedeniyle yolculuklarını iptal ederek, operasyonlarını askıya almak zorunda kalan dev kruvaziyer şirketleri dünyanın sağlığı için çağrıda bulundu.

kruvaziyer-sirketleri--002.jpg
GEMİNİN IŞIKLARIYLA MESAJ VERDİLER

Carnival Corporation ve Saga Cruises gibi bazı gemi şirketleri boş gemilerini boş hastanelere dönüştürmeyi teklif ettiler. Carnival, Carnival Cruise Line, Princess Cruises, Holland America Line ve P&O Cruises gibi dünyanın en büyük kruvaziyer markalarından biri olarak biliniyor.
Bu arada korona virüsü nedeniyle karantinaya alınan Sky Princess çalışanları kabin ışıklarını yakıp söndürerek “#WeWillBeBack” (Geri döneceğiz) şeklindeki mesajı heceleyerek Avustralya’da karantinada bulunan Princess Cruises müşterilerine yürekten bir mesaj gönderdiler
Carnival Corporation Başkan Yardımcısı Stephan Christoffersson: "Mürettebat işlerinde büyük gurur duyuyorlar. Özellikle bu davranışın onlar için çok önemi var. Mürettebat herkesin iyi olduğunu ve yeniden işlerine dönmek için sabırsızlandıklarının bilinmesini istediler” dedi.

Yorumlar (0)
3
açık
banner102