banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Gisan'ın Ürün Portföyü Genişliyor

Gisan Tersanesi, yeni yakıt depolama ve şamandıra elleçleme gemisinin kızağa koyma törenini gerçekleştirdi.

GEMİ İNŞA 29.09.2009, 08:48
Gisan'ın Ürün Portföyü Genişliyor

GİSAN'IN ÜRÜN PORTFÖYÜ GENİŞLİYOR

Gisan Tersanesi, yeni yakıt depolama ve şamandıra elleçleme gemisinin kızağa koyma törenini gerçekleştirdi.
 
Gisan Tersanesi tarafından kontratı Haziran'da tamamlanan ve Altınova'daki tersanede yapımına başlanan yeni yakıt depolama ve şamandıra elleçleme gemisinin kızağa koyma törenini gerçekleştirdi.

Gisan Tersanesi, hem Tuzla hem de Altınova'daki tersaneler bölgesinde yeni inşa ve tamir faaliyetlerini sürdürüyor. Firma, kızağa koyulan nb50 gemisinden başka, yapımına Tuzla tersanesinde devam edilen 21.000 dwt kimyasal tanker ve 6.000cbm kapasiteli asfalt tankeri ile büyümeye ve portföyünü zenginleştirmeye devam ediyor.

Sektördeki krize rağmen yatırımlarına devam eden Gisan tersanesi, geçtiğimiz Mayıs ayında da 7.800 dwt ice 1a kimyasal tanker gemisini üç gemiden oluşan işletme filosuna dahil etmiş ve uluslararası denizlerde işletmeye başlamıştı. Hala yapım aşamasında olan 6.000 cbm asfalt gemisine ait 800 tonluk yakıt tankerinin yapımı ise Altınova tesislerinde devam etmekte.

Gisan, önümüzde yıl faaliyete geçirmeyi planladığı ıslak havuzla ilgili yatırımına ve tamir faaliyetleri ile gelişimini hızlandırmaya gayret ediyor.

Törene katılanlar arasında Kıyı Emniyeti Genel Müdürü Salih Orakçı, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Acar Doğan ve daire başkanları yer aldı.

 

Yorumlar (1)
KAYNAKÇI 10 yıl önce
gecen yıl birilerının doldurusuyla taraflı yapan medya kurulusalrı şimdılerde tersaneler s.o.s verıyor dıye yayaın yapıyoo .gecen yıl burds bız gercek emekciler

sölemöekten agzımızda tuy bittii...bukadar bir sektorun uzerıne gıdılırse olcagı buyduuu...alın şimdıı ..o sözde sendıka ağaaları..bulsun o onalrı peşin etakılıpta gıdenelre iş aşş ,,,,nerdedelr şimdıı???????? çok yazıkkk

belkıde şimdı kıs__kıs_ guluolardır..amacları buydu zatenn işsısızlkkk .bak kazada olmuooo..işte yokk...İYİMİ BÖYLEE,sayın bakan.ÇELİK.gerekırse tersanelrı kapatıcaz sozuyle zaten sıparıslerı ıptall olduu...gerek kalamdıı bakanınn kapamsınaa...bir cok tersane kapandı zatennn...dhada vahım ocakk durummm gıdısat onu gösterıoo.ALLAH YARDIMCIMZI OLSUNN.HERKESEDE AKIL FIKIR IHSAN EYLESIN?????????
banner225
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?