banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Tepebaşı’nda sorunlar masaya yatırıldı

Tepebaşı Belediyesi Kırsal Kalkınma Eylem Planı Çalışma Grubu, ikinci kez toplandı. Toplantıda, 22 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşen Kırsal Kalkınma Eylem Planı Çalıştayı’nın ardından tespit edilen sorunlar değerlendirildi.Toplantıya...

ESKİŞEHİR 28.05.2017, 14:32
57
Tepebaşı’nda sorunlar masaya yatırıldı

Tepebaşı Belediyesi Kırsal Kalkınma Eylem Planı Çalışma Grubu, ikinci kez toplandı. Toplantıda, 22 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşen Kırsal Kalkınma Eylem Planı Çalıştayı’nın ardından tespit edilen sorunlar değerlendirildi.

Toplantıya Tepebaşı Ziraat Odası, Eskişehir Ziraat Mühendisleri Odası, Eskişehir-Bilecik Veteriner Hekimler Odası, Anadolu Üniversitesi, TEMA, Tepebaşı ilçe muhtarları, ESKAR, Eskişehir İli Koyun-Keçi Yetiştiricileri Birliği, Sınırlı Sorumlu Hayvancılık Kooperatif Birlikleri Merkez Birliği, bölgemizde bitkisel ve hayvansal üretim yapan üreticiler, üretici kooperatifleri ve birlik temsilcileri katıldı. Toplantıda Bitkisel Üretim ve Tüketim, Hayvansal Üretim ve Tüketim, Ekoloji, Sosyo-Ekonomi, Sosyo-Kültür ve Yenilikçi Teknolojiler başlıkları, kırsal bir bütün olarak ele alındı. Tepebaşı Belediyesi Kırsal Kalkınma Eylem Planı Çalışma Grubu, bölgede öncelikli olan sorunların çözüme ulaştırılması ve Kırsal Kalkınma Kurulu oluşturulması için sürdürülen çalışmaların hızlandırılmasına karar verdi.

Yorumlar (0)
banner255
9
parçalı bulutlu
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü