banner191

banner148

banner179

banner176

SOBE yaşlılara hizmet etmeye devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde Birimi (SOBE) ihtiyaç sahibi olan 65 yaş üzeri yaşlılara hizmet etmeye devam ediyor.Sunduğu hizmetler...

ESKİŞEHİR 22.05.2017, 14:19
SOBE yaşlılara hizmet etmeye devam ediyor

Odunpazarı Belediyesi, Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde Birimi (SOBE) ihtiyaç sahibi olan 65 yaş üzeri yaşlılara hizmet etmeye devam ediyor.

Sunduğu hizmetler arasında ev temizliği, kişisel bakım, gıda desteği, kılık kıyafet desteği, boya badana, yakacak desteği, eşya ve çeşitli sağlık ekipmanı desteği sayılabilecek olan Sağlık Odunpazarı Belediyesi ile Evinizde Birimi (SOBE), yaşlılara moral motivasyon ve sosyal aktivite desteği sağlamaktadır.

SOBE, gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında son olarak Akarbaşı Mahallesinde oturan Kudret Akmen’in rutin sağlık kontrollerini yaptı. SOBE ekipleri, Kudret Akmen’in gerekli kontrol ve işlemlerinin ardından, isteğini de geri çevirmedi. SOBE ekipleri, Akmen’e hatıra kalan bir çiçeği evin önünde bulunan ağacın dibine dikti.
Yorumlar (0)
27°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?