banner191

banner148

banner179

banner176

Odunpazarı’nda 1’inci “Bale Rüzgarı” adlı etkinli

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü yıl sonu gösterisinin ardından 1’inci “Bale Rüzgarı” adlı etkinliğe imza attı.Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen 1’inci Bale Rüzgarı etkinliğine, Odunpazarı Belediye...

ESKİŞEHİR 22.05.2017, 14:20
Odunpazarı’nda 1’inci “Bale Rüzgarı” adlı etkinli

Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü yıl sonu gösterisinin ardından 1’inci “Bale Rüzgarı” adlı etkinliğe imza attı.

Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde gerçekleşen 1’inci Bale Rüzgarı etkinliğine, Odunpazarı Belediye Başkanvekili Mustafa Kosku, Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcıları, daire müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Koreograflığını İlker ve Elif İlik’in yaptığı 1’inci Bale Rüzgarında, 21 ayrı sahne yer aldı. Odunpazarı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü bünyesinde açılan bale kurslarında 2 yıl boyunca eğitim alan öğrencilerin performanslarını sergilediği 1’inci Bale Rüzgarında öğrenciler aerobik bale ve bale gösterileri yaptı.

Aylar öncesinden bu gösteriye hazırlanmaya başlayan öğrenciler, 1’inci Bale Rüzgarına katılanlara Devlet Opera ve Balesi tadında bir gösteri sundu. Etkinliğe katılan vatandaşlar öğrencilerin gösterisinden oldukça etkilenirken, öğrencilerin performansları ise alkışlandı.
Yorumlar (0)
26°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?