banner244

banner242

banner176

banner246

banner191

banner184

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

Ciğerci Aziz koronavirüse karşı önlemini aldı

ESKİŞEHİR’DE FAALİYET GÖSTEREN ‘CİĞERCİ AZİZ USTA’ KORONAVİRÜSÜNE KARŞI İŞLETMESİNİ DEZENFEKTE YAPARAK MÜŞTERİLERİNE SAĞLIKLI BİR ORTAM OLUŞTURDU.

ESKİŞEHİR 18.03.2020, 13:41
Ciğerci Aziz koronavirüse karşı önlemini aldı

Eskişehir’de faaliyet gösteren ‘Ciğerci Aziz Usta’ koronavirüsüne karşı işletmesini dezenfekte yaparak müşterilerine sağlıklı bir ortam oluşturdu.

Eskişehir’in ünlü işletmelerinden ‘Ciğerci Aziz Usta’ koronavirüsüne karşı önlem aldı. Müşterilerinin hastalıktan korumak isteyen işletme dezenfekte çalışmalarını her gün düzenli olarak gerçekleştirmeye başladı. Gelen müşterilere de önlemler alan işletme bu sayede gelenlere daha sağlıklı hizmet vermeyi planlıyor.

Konuyla ilgili konuşan işletme sahibi Aziz Karagöz, koronaya karşı tedbirlerini aldıklarını ifade ederek, “Bu virüsle ülke olarak savaşacağız. Biz de üzerimize düşen görevlerini yerine getireceğiz. Gelen müşterilerimizin sağlığı için her gün dezenfekte yaparak onların sağlığını düşünüyoruz. Masa aralıklarının fazla olması olası durumların zaten önüne geçiyor. Hizmet veren çalışanlarımızda gereken tüm önlemleri almış durumda. Hizmetimizi en üst seviyede titizlikle yerine getirmeye devam ediyoruz” dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
1
az bulutlu
banner102