banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Büyükşehir’i ziyaret etti

BİR DİZİ TEMAS VE İNCELEMEDE BULUNMAK ÜZERE KENTE GELEN ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU, ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

ERZURUM 30.07.2020, 15:36 01.08.2020, 08:53
136
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Karaismailoğlu Büyükşehir’i ziyaret etti

Bir dizi temas ve incelemede bulunmak üzere kente gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Erzurum Havalimanı’nın yenilenen pistinin açılış törenine katılan Bakan Karaismailoğlu, buradan Erzurum Valiliği’ne geçti. Erzurum Valisi Okay Memiş’i ziyareti sonrası Erzurum Büyükşehir Belediyesi’ne geçen Bakan Karaismailoğlu, Başkan Mehmet Sekmen ile görüştü. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, kentte hayata geçen alt ve üstyapı çalışmaları, ulaşım ağları, yol, kentsel dönüşüm ve projelerle ilgili Bakan Karaismailoğlu’na brifing verdi. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu da, Erzurum’da gerçekleşen hizmetlerden ötürü Başkan Sekmen’e teşekkür etti.

Başkan Sekmen’in İstanbul tecrübesine dikkati çeken Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Başarı bir ekip işidir, tecrübeye de dayalıdır. Başkanımız Mehmet Sekmen’in İstanbul ve Parlamento’da elde ettiği tecrübeleri Erzurum’a yansıtmasını ortaya koyduğu projelerle bizatihi yaşıyoruz. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Kaynak: Kaptan Haber Ajansı
Yorumlar (0)
12
açık
banner102
Günün Karikatürü Tümü