banner191

banner148

banner179

banner176

Europort Turkey heyecanı

Yalova’nın Altınova Belediyesi’nin de katılacağı Europort Turkey Uluslararası Denizcilik Fuarı, 5-8 Nisan 2017 tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da denizcilik sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.Sektörün en iyilerinin 300 marka...

Ekonomi 23.03.2017, 15:09
Europort Turkey heyecanı

Yalova’nın Altınova Belediyesi’nin de katılacağı Europort Turkey Uluslararası Denizcilik Fuarı, 5-8 Nisan 2017 tarihleri arasında Tuzla Viaport Marina’da denizcilik sektörünü buluşturmaya hazırlanıyor.

Sektörün en iyilerinin 300 marka ile katıldığı Europort Turkey, 35 ülkeden 10 bin profesyonel ziyaretçiyi bir araya getirecek. Euruport Turkey’e bu yıl Norveç, Meksika, İngiltere gibi ülkelerden büyük ilgi var. Türk denizcileri, alım heyetleri ve ziyaretçi olarak yer alan Panama, Danimarka, İzlanda, Norveç, Yunanistan, Kenya, İran, Azerbaycan, Meksika, İngiltere gibi ülkelerle yeni iş birlikleri için bir araya gelecek. Tuzla Viaport Marina’da kapılarını açacak olan Europort Turkey kapsamında düzenlenecek uluslararası konferansta denizcilik sektörünün geleceği de masaya yatırılacak.

29 Mart 2017 tarihine kadar Europort Turkey Fuarı’na katılmak için başvuranlar KOSGEB’den metrekare başına 100 TL destek alabilecek.
Yorumlar (0)
19°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?