banner246

banner176

banner242

banner191

banner249

banner148

banner244

banner179

banner248

banner145

Turgut Kıran DF'de IX.Kariyer Günleri BOREALİS ve BODEN Denizcilik ile Devam Ediyor

RTEÜ Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi’nde IX.Kariyer Günleri BOREALİS ve BODEN Denizcilik ile Devam Ediyor

EĞİTİM 20.11.2019, 00:26 20.11.2019, 00:32 Nermin İstikbal
720
Turgut Kıran DF'de IX.Kariyer Günleri BOREALİS ve BODEN Denizcilik ile Devam Ediyor

Turgut Kıran DF'de IX.Kariyer Günleri BOREALİS ve BODEN Denizcilik ile Devam Ediyor

RTEÜ Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi’nde IX.Kariyer Günleri BOREALİS ve BODEN Denizcilik ile Devam Ediyor… 

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Turgut Kıran Denizcilik Fakültesi IX.Kariyer günleri 19 Kasım 2019 Salı günü BOREALİS Denizcilik Personel Müdürü: Mehmet Emre YALÇIN ve BODEN Denizcilik Personel Müdürü: Murat ŞAHİN’i ağırladı.

  

BOREALİS Denizcilik tanıtımı ile başlayan Personel Müdürü: Mehmet Emre YALÇIN, şirketin kuruluşu, misyonu, vizyonu ve stajyer politikalarına dair öğrencilere bilgi verdi. Sn.YALÇIN, şuanda 11 kimyasal tankerin işletmesini yaptıklarını ve ilerleyen süreçte bu sayısının artabileceğini belirtti. Gemilerde takım çalışmasının önemine vurgu yapan Sn.YALÇIN, denizcilik sektöründe en iyi yatırımın insana olduğunu söyledi. 

Ardından BODEN Denizcilik Personel Müdürü: Murat ŞAHİN, şirket hakkında genel bilgilendirmelerde bulundu. Kısa zamanda filolarındaki konteyner gemi sayısının 10’a ulaştığını ve bu sayısının giderek artacağını düşündüklerini belirtti.  

Sn.YALÇIN ve Sn.ŞAHİN, Turgut Kıran Denizcilik Fakültesinin göstermiş olduğu denizcilik örf ve adetlerinden memnun kaldıklarını ve bunun sektördeki önemine vurgu yaptılar. 

Yetkililer, oturum sonuna yaklaşırken öğrencilerin merak ettikleri soruları yanıtlayarak  devam etti. Oturum, teşekkür plaketi takdimi ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

 

Yorumlar (0)
11
az bulutlu
banner102
Günün Karikatürü Tümü