banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

Med Marine Holding'den, İTÜ GİMDER'e destek!

​İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Mezunlar Derneği 3. Geleneksel Mezunlar Günü etkinliği 15 Mayıs 2016 Pazar günü saat 12:00’da İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

EĞİTİM 19.05.2016, 09:39 19.05.2016, 09:47 Nermin İstikbal
Med Marine Holding'den, İTÜ GİMDER'e destek!
Med Marine Holding'den, İTÜ GİMDER'e destek!

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Mezunlar Derneği 3. Geleneksel Mezunlar Günü etkinliği 15 Mayıs 2016 Pazar günü saat 12:00’da İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi’nde gerçekleştirildi.

İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi Mezunları Derneği; düzenlenen etkinlikler, programlar ve planlanan özel günler ile her geçen zaman diliminde daha da büyümeye devam ediyor. Sektörde öncü bir dernek olarak tüm mezun ve öğrencilere yol gösterici olma hedefinde emin adımlar ile ilerleyen derneğin bu doğrultuda organize ettiği “Geleneksel Mezunlar Günü” etkinliği bu sene 15 Mayıs tarihinde gerçekleşti.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da nostalji dersinin Prof. Dr. Aydın ŞALCI tarafından verilmesi ile başlayan gün, daha sonra Fakülte bahçesinde köfte partisiyle devam etti. Katılımcıların öğrencilik günlerini andığı, sınıf arkadaşlarıyla hasret giderdiği etkinlikte, Onur Ödülleri Prof. Dr. Ferhat KÜÇÜK, Yük. Müh. Behçet TUĞLAN ve Kaptan Altay ALTUĞ'a verildi.

İTÜ Gemi İnşaatı ve Deniz Bilimleri Fakültesi dâhilinde düzenlenen birçok etkinliğe katılımlarını hiçbir zaman esirgemeyerek daimi destekçileri olan Med Marine Kılavuz. ve Röm. Hiz. İnş. San. ve Tic. A.Ş, bu yıl da İTÜ GİMDER 3. Geleneksel Mezunlar Günü etkinliğinin ana sponsorları arasındaydı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan İTÜ GİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Üstüner, Mezunlar günü etkinliğini organize etmeye başladıkları günden bu yana yanlarında olan Med Marine’ne teşekkürlerini sundu.

Bu doğrultuda Özgür Üstüner, Med Marine Yönetim Kurulu Başkanı R.Hakan Şen’i, etkinlik sonrasında Med Marine merkez ofisinde ziyaret ederek, kendisine teşekkür plaketini takdim etti.
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?