banner242

banner176

banner246

banner191

banner249

banner148

banner145

banner179

banner248

banner243

İTÜ DF Kariyer Günleri DÜZGİT Denizcilik ile sona erdi

22. Geleneksel kariyer günlerinin bugünkü konuğu Düzgit Denizcilik idi.Konferansa Düzgit Denizcilik'i temsilen Crew Manager Serhat Acar katıldı.Serhat Acar ile birlikte Torlak Shiping genel müdürü Önsel Demircinin katıldığı konferansa ilgi büyüktü.ccccccccccccccccc

EĞİTİM 24.11.2017, 18:42 Nermin İstikbal
583
İTÜ DF Kariyer Günleri DÜZGİT Denizcilik ile sona erdi

İTÜ DF Kariyer Günleri DÜZGİT Denizcilik ile sona erdi

İstanbul Teknik Üniversitesi Kariyer Kulübü Tarafından Bu Yıl 22.si Düzenlenen Kariyer Günlerinin Son Konuğu Düzgit Denizcilik Oldu.

22. Geleneksel kariyer günlerinin bugünkü konuğu Düzgit Denizcilik idi.Konferansa Düzgit Denizcilik'i temsilen Crew Manager Serhat Acar katıldı.Serhat Acar ile birlikte Torlak Shiping genel müdürü Önsel Demircinin katıldığı konferansa ilgi büyüktü.

Konferans Serhat Acar’ın öğrencilere inigilzcelerini nasıl geliştirecekleri üzerine tavsiyelerde bulunmasıyla başladı. Serhat Acar öğrencilere başarılı olmak için kendilerini sürekli güncellemelerini söyledi.

Konferansın ardından kokteyle katılan öğrenciler Düzgit Denizcilik'in yetkilisi ile bire bir görüşerek şirket hakkında daha detaylı bilgi sahibi oldular.

Serhat Acar ve Önsel Demircinin Kariyer Kulübü'nde yaptığı kısa bir sohbetin ardından okulumuzdan ayrıldı.

Yorumlar (0)
15
açık
Günün Karikatürü Tümü