banner242

banner191

banner176

banner148

banner145

banner179

Akıl ve zeka oyunlarıyla eğlenirken öğreniyorlar

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün çocuklara yönelik geçtiğimiz ay başlattığı Akıl ve Zeka Oyunları buluşma etkinlikleri başladı.Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ile Cumhuriyet Kadınları Derneği Tekirdağ Şubesi işbirliğinde geçtiğimiz...

EĞİTİM 28.12.2017, 20:27 31.12.2017, 10:52
Akıl ve zeka oyunlarıyla eğlenirken öğreniyorlar

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü’nün çocuklara yönelik geçtiğimiz ay başlattığı Akıl ve Zeka Oyunları buluşma etkinlikleri başladı.

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi ile Cumhuriyet Kadınları Derneği Tekirdağ Şubesi işbirliğinde geçtiğimiz ay başlayan proje kapsamında ilk durak Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi oldu.

Hızlı düşünme yetilerini geliştirdiler

Yaş gruplarına göre altışarlı gruplar halinde ayrılan çocuklar “Hızlı Bardaklar” oyunu ile eğlenceli anlar yaşarken, 5 ayrı renkteki bardakları eğitimcilerin gösterdiği kartlar doğrultusunda dizerek hızlı düşünme yetilerini geliştirdi.

Aydoğdu Sosyal Etkinlik Merkezi’nde her çarşamba günü devam edecek etkinlik ile 37 farklı akıl ve zeka oyunun çocuklara öğretilmesi planlanırken Süleymanpaşa Çocuk Kulübü, üyesi çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenleyerek tüm üyelerin oyunlardan yararlanmasını hedefliyor.

Yorumlar (0)
16
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102