banner246

banner176

banner242

banner184

banner191

banner148

banner179

banner145

banner182

banner263

‘ QM AWARDS ’ 10. yılında

Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM, 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam ediyor. GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM, bu yıl da sektörde farkındalık oluşturarak çok önemli bir sinerji yaratacak.

Editorden 14.11.2019, 08:57
76
‘ QM AWARDS ’ 10. yılında

‘ QM AWARDS ’ 10. yılında

Heyecan ve merak ile beklenen QM Awards 2019 Ödülleri için oylamalar 14 Kasım tarihinde başlayacak. Bu yıl Qm Awards Ödülleri, 19.12.19 tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri, ünvanını başarı ve gururla 10 yıldır taşıyan, ülkesine ve sektör profesyonellerine katma değer sağlamayı sürdüren QM, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarına rol model alarak sektörün değerlendirilmesine sunuyor.

‘Turizmin en’leri seçiliyor’

10 yıldır “Turizmin en’leri”nin belirlendiği “Quality Management AWARDS“ ; Kalite Yönetim Ödülleri,  Türkiye Turizm Endüstrisinin profesyonellerini, KKTC’nin Turizm profesyonellerini, tüm turizm yatırım ve yatırımcılarını, bölge, tur operatörü, acente, taşeron, kişi, kurum ve özel teşebbüsleri takdir ve teşvik etmek amacıyla Türk turizmine kazandırılmış en kapsamlı ödül töreni olmaya devam ediyor.

GM Turizm ve Yönetim Dergisi  tarafından ilki 2006 yılında gerçekleştirilen, 2010 yılından itibaren Poyd gala geceleri katkılarıyla büyük bir törene dönüşen, farkındalık yaratmayı ve  turizm endüstrisinin mükemmeliyetçi ruhunu uyandırmada öncü olmayı kendine görev edinen ödül töreni QM; bu yıl da en iyileri ödüllendirerek turizm endüstrisi paydaşlarını ve sektöre hizmet veren kurumsal şirketleri ödül gecesi  vasıtasıyla bir araya getirerek birlik ve beraberliğin getirdiği gücü pekiştirecek ve Türk turizminin ortak başarısını kutlayacak. 

Amaç ise QM ‘i ve Türkiye’nin medarı iftiharı olan Turizm sektörünün rol modelleri markalarını sinerjileriyle uluslararası arenaya taşımak.

Bu yıl ki slogan “10’la Kazan”

Turizm sektöründe farkındalık yaratmayı kendine misyon edinen QM, her yıl olduğu gibi bu yıl da kendisine yeni bir slogan seçerek, 10.yılına ve kazananların başarısının her bir parçasına vurgu yapmak amacıyla “ 10’la Kazan” sloganını seçti.

Ödüller oylama sistemiyle belirleniyor

Her yıl Aralık ayında gerçekleşen ödül töreninin anket üzerinden yapılacak ilk oylaması 14 Kasım da başlayacak. İki aşamalı anket oylaması Kasım ve Aralık ayında gerçekleşecek. Oy kullanmak isteyen herkes ankete online olarak www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden katılabilecek.

İlgili internet sitelerinden oylama sayfasına İsim ve mail adresi ile katılımcılar kayıt olarak, anketlere oy verebilecek. Her katılımcı bu anket için 2 aşamalı oylamada birer kez oy kullanabilecek. Oylamaya katılan site ziyaretçilerine onay maili, ilgili mail adreslerine gönderilecek ve oylama, kendilerinin anketlerine onayı ile geçerli sayılacak.

QM Awards Ödülleri’nin 1. tur anketinde katılımcılar ankette yer almasını istediği adayları, her kategorinin altında yer alan öneri kutusuna yazarak adaylarını da iletebilecek. Talep yoğunluğuna göre önerilen adaylar da 1. Tur anketinde yer alabilecek. Anketinin sonuçları Kasım ayı itibari ile www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adresleri üzerinden aşama aşama izlenebilecek.

99 bin 93 ziyaretçi ile rekor oylama

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin iki aşamada gerçekleşen QM AWARDS 2019 oylaması anket sonucuna göre belirlenerek sahiplerini bulacak. QM Awards 2018 yılında gerçekleşen iki aşamalı ankette 99 bin 93 ziyaretçi ile rekor kırarak, 10. Yılında da yine bir rekora daha imza atılacağı hedefleniyor.

Yorumlar (0)
26
açık
banner260
banner102
banner85
Namaz Vakti 06 Temmuz 2022
İmsak 03:33
Güneş 05:31
Öğle 13:14
İkindi 17:13
Akşam 20:46
Yatsı 22:35
Günün Karikatürü Tümü