banner191

banner148

banner179

banner176

KaptanHaber.Com Fark Yarattı

Türk Denizciliğinin En Genç Haber Sitesi KaptanHaber.Com muhabirleri YASA Neslihan'ı kaçıran korsanlarla görüşmeyi başaran ilk gazeteciler oldu.

Editorden 04.11.2008, 21:37
KaptanHaber.Com Fark Yarattı

KaptanHaber.Com Fark Yarattı

Türk Denizciliğinin En Genç Haber Sitesi KaptanHaber.Com muhabirleri YASA Neslihan'ı kaçıran korsanlarla görüşmeyi başaran ilk gazeteciler oldular.

Öte yandan; İnternet Medyasının en çok okunan haber sitelerinden İnternetHaber, KaptanHaber.Com'un yaptığı görüşmeyi sayfalarında yayınladı.

Bu arada, kendinden başka herkesi "Çakma Gazeteci" ilan eden uydurma masa başı yazarları, KaptanHaber.Com'un başarısını ancak günler sonra (sözde) taklit edebildiler. Kendilerini ciddiye almamakla birlikte, aynaya bakmak dışında her yerde kendisinden iyi gazeteci görebileceklerini bu tiplere hatırlatırız.

KaptanHaber.Com; pek çok televizyon kanalının talep etmesine rağmen korsanlarla yaptığı görüşmenin bandını vermeyi kabul etmedi, sadece kendi sitesinde yayınlayacağını ve başka hiç bir kuruluşa vermeyeceğini beyan etti.

KaptanHaber.Com; DenizHaber grubu içerisinde yayın yapıyor. Site deneme yayınlarını sürdürüyor. Yakın zamanda tam işlevsel olarak denizcilik sektörünün hizmetine girecek.

Yorumlar (0)
23°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?