banner209

banner191

banner148

banner179

banner176

DenizHaber.Com BİR yaşında!..

DenizHaber.Com bir yaşına bastı. 22 Ekim 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan DenizHaber.Com sektörün nefes almasını sağlayan lider haber portalı oldu.

Editorden 22.10.2005, 12:10
DenizHaber.Com BİR yaşında!..

DenizHaber.Com bir yaşına bastı.

22 Ekim 2004 tarihinde yayın hayatına başlayan DenizHaber.Com sektörün nefes almasını sağlayan lider haber portalı oldu.

Aylık 1 Milyonu aşkın sayfanın ziyaret edildiği sektörel haber portalı DenizHaber.Com; BİR YAŞINDA, BİRİNCİ olmanın mutluluğunu yaşıyor.

DenizHaber.Com, dünya intenet siteleri raiting ölçüm merkezi Alexa.Com'un verilerine göre dünyada yayın yapan 1 milyarı aşkın site arasında ilk 100 binin arasında bulunuyor.

DenizHaber.Com'un Alexa.Com'da yayınlanan aylık açılan sayfa grafiği

DenizHaber.Com haber portalı yayın hayatınına başladığı 22 Ekim 2004 tarihinden itibaren 144 ülkeden giriş yapılan tek haber sitesi konumuna yükselmiştir.

Dünyada Türk'ün olduğu heryerde var olan DenizHaber.Com "Türk denizciliğinin kalbi nerde atıyorsa biz oradayız" sloganı ile yayın hayatına devam edecektir.

Siz değerli okuyucularımızın desteği bizlerin objektif, bağımsız, doğru, güncel yayın yapmamızı sağlayacaktır. 

Teşekkürler Türkiye...

Yorumlar (9)
BİRGÜL FENERLİ 14 yıl önce


Doğduğundan bugüne denizciliğe göstermiş olduğunuz hassasiyetten dolayı başta Recep CANPOLAT olmak üzere hepinizi kutluyorum. Başarılarınızın devamını dilerim.

BAHRİYE YILMAZ 14 yıl önce
SEKTÖREL HABERCİLİKTE BİR ÇIĞ ATLATAN DENİZ HABER'E TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM.
M.ARSLANTÜRK 14 yıl önce
SEKTÖREL SANAL YAYINCILIKTA BİR İLK OLAN DENİZHABER'İ BAŞTA SAYIN CAHİT İSTİKBAL OLMAK ÜZERE TÜM ÇALIŞANLARIYLA BİRLİKTE TEBRİK EDİYOR DAHA NİCE YILLARA DİYORUM.
Bilgehan Kirbas 14 yıl önce
Sadece denizciligi degil ayni zamanda Turkiye'yi ilgilendiren her konuda gosterdiginiz hassasiyetten dolayi tesekkur ederiz.Haberciligin Don Kisot'u olmak kolay degil , baski ve karalamalara gogus germek te her babayigidin harci degildir.Cesur yayinciliginiz sektore ornek gosterilmelidir kanaatindeyiz.Sayin Recep Canpolat ve Denizhaber ekibine daha nice basarili yillar dileriz...Saygilarimizla
Vedat ATASOY 14 yıl önce
DENİZHABER.com çalışanlarına gerçekten minent ve tesekkür borçluyum.Denizle denizcilikle ilgili tüm haberleri bu siteden öğreniyorum.Başarılarının devamını dielrim.
murat birecik 14 yıl önce
pratikte olunabilecek azami tarafsızlığınız için teşekkürler.türkiye'nin en karmaşık ve en kargaşalı sektöründe, ilk yılı vukuatsız atlatabilmek ve en çok okunan olabilmek

bir beceridir. tebrik eder ve nice yıllara, derim.saygılarımla

murat birecik
selçuk ekici 14 yıl önce
çok güzel bir siteniz var.umarım bu hep böyle kalır.genç bir gemi inşaatı mühendisi öğrencisi olarak bunu bütün samimiyetimle istiyorum.

İZZET ÜNLÜ 13 yıl önce
DENİZHABER.com çalışanlarına ve Ekip'ine başarılar dileriz.Denizcilikteki en son haberleri bize doğru ve tarafsız bir şekilde ulaştırdıkları için.

Saygılarımızla.Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
22°
açık
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?