banner244

banner242

banner176

banner191

banner148

banner145

banner179

banner243

CHP Edirne Merkez İlçe Gençlik Kolları ‘Mumcu’yu andı

Ankara’da evinin önünde bombalı saldırıda hayatını kaybeden Uğur Mumcu, CHP Edirne Merkez İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği programla ölümünün 24’üncü yılında anıldı.CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları tarafından Uğur Mumcu...

EDİRNE 25.01.2017, 12:20
CHP Edirne Merkez İlçe Gençlik Kolları ‘Mumcu’yu andı

Ankara’da evinin önünde bombalı saldırıda hayatını kaybeden Uğur Mumcu, CHP Edirne Merkez İlçe Gençlik Kolları’nın düzenlediği programla ölümünün 24’üncü yılında anıldı.

CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları tarafından Uğur Mumcu Parkı’nda düzenlenen programa Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP İstanbul Milletvekili Eren Erdem, CHP Edirne Milletvekilleri Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu, Edirne Belediye Başkan Yardımcıları Çiğdem Gegeoğlu ile Selçuk Çakır, CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, İlçe Başkanı Fevziye Kirezci ve İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş katıldı.

Uğur Mumcu’nun fotoğraflarının yer aldığı slayt gösterisinin ardından konuşma yapan CHP Merkez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Nedim Mercan, hain bir suikast sonucunda hayatını kaybeden Uğur Mumcu’yu büyük bir özlemle andıklarını söyledi.

Şiirlerin de okunduğu anma programında Grup Seyyah ve Savaş Coşkun ‘Uğurlar Olsun’ ve ‘Yiğidim Aslanım Burada Yatıyor’ türküsünü seslendirdi. Türküye katılımcılar da eşlik etti. Törenin ardından Uğur Mumcu Büstü karanfillerle donatıldı.
Yorumlar (0)
8
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
banner102