banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Shell'den ilk LNG yakıtlı cruise gemisine yakıt

Carnival Corporation, dünyanın ilk tamamıyla LNG yakıtlı cruise gemilerinin yakıtını temin etmek için Hollanda merkezli petrol şirketi Shell'in bağlı ortaklığı Shell Western LNG ile bir çerçeve anlaşması imzaladı.

DÜNYA 16.02.2019, 11:51 Nermin İstikbal
553
Shell'den ilk LNG yakıtlı cruise gemisine yakıt

Hollanda merkezli petrol şirketi Shell, dünyanın ilk tamamıyla LNG yakıtlı cruise gemisine LNG sağladı.

Shell, Carnival Corporation ile yaptığı anlaşma çerçevesinde dünyanın ilk tamamıyla LNG yakıtlı cruise gemilerine LNG sağlayacak. 

Dünyanın en büyük cruise gemisi operatörü Carnival Corporation, dünyanın ilk tamamıyla LNG yakıtlı cruise gemilerinin yakıtını temin etmek için Hollanda merkezli petrol şirketi Shell'in bağlı ortaklığı Shell Western LNG ile bir çerçeve anlaşması imzaladı.

Anlaşma çerçevesinde Shell, Carnival Corporation'ın Aida Cruises ve Costa Cruises firmalarının gemilerine LNG tedarik edecek. 

Carnival Corporation'ın Başkan yardımcısı Tom Strang, Shell ile verimli bir ortaklığı dört gözle beklediklerini belirterek, global cruise endüstrisinde ilk tamamıyla LNG yakıtlı gemilerle yaşam bulan inovatif LNG inisiyatifini geliştirmekte ihtiyaç duydukları desteği Shell'den alacaklarını kaydetti.

Yorumlar (0)
banner255
3
açık
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü