banner191

banner148

banner179

banner176

Hollanda'da Dünya Liman Günleri Festivali düzenlendi

Rotterdam’da 6-8 Eylül tarihleri arasında 42. Dünya Liman Günleri Festivali düzenlendi. Festivale 345 bin kişinin katıldığı bildirildi. Festival kapsamında çocuk ve yetişkinler için yarışma ile etkinlikler düzenlenirken askeri, kaza ve yangın tatbikatları yapıldı.

DÜNYA 09.09.2019, 14:08 AHMET DOĞAN
Hollanda'da Dünya Liman Günleri Festivali düzenlendi

Hollanda'nın Rotterdam kentinde 6-8 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen 42. Dünya Liman Günleri Festivali'ne 345 bin kişi katıldı.

Rotterdam Dünya Liman Festivali Vakfı'nca organize edilen ve "su festivali" olarak da bilinen etkinli kapsamında Erasmus Köprüsü çevresinde ve Kuzey Denizi'ne bağlanan Nieuwe Maas Nehri'nde gerçekleştirilen gösteriler, katılımcıların beğenisini topladı.

Köprü çevresinde çocuk ve yetişkinler için yarışma ile etkinlikler düzenlenirken askeri, kaza ve yangın tatbikatları yapıldı.

Ziyaretçiler, içinde alışveriş merkezi, sinema ve restoran bulunan 1360 kişi kapasiteli Avrupa'nın en büyük feribotlarından biri olarak gösterilen "Pride of Hull" ile gezme fırsatı da buldu.

Kentin liman ve denizcilik alanlarına ilişkin bilgilendirmelerin yapıldığı festivalin ikinci günü havai fişek gösterisi de gerçekleştirildi.

Festivale 345 bin kişinin katıldığı bildirildi.

liman_festivali_8.jpg

DENİZHABER

Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?
DenizHaber.Com Tema güncellemesi yaptık. Yeni site dizaynımızı nasıl buldunuz?