banner246

banner176

banner242

banner191

banner148

banner179

banner248

banner145

Öğrencilerden şehitler için hatıra ormanı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri şehitler için hatıra ormanı oluşturdu.Denizli PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin ‘Topluma Hizmet Uygulamaları’ dersi kapsamında, Rektörlük...

DENİZLİ 22.05.2017, 16:04
61
Öğrencilerden şehitler için hatıra ormanı

Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri şehitler için hatıra ormanı oluşturdu.

Denizli PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencilerinin ‘Topluma Hizmet Uygulamaları’ dersi kapsamında, Rektörlük binası önünde şehitler hatıra ormanı oluşturdu. Belirlenen alana fidanlar diken öğrenciler, ormanın açılış etkinliğine gaziler, şehit yakınları, öğretim elemanları ve öğrenciler katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinlikte şehitler için dualar edildi.

Etkinlikte konuşan Spor Yöneticiliği Bölümü öğrencisi Mesut Yağız Biçer, “Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında, arkadaşlarımla birlikte toplumsal duyarlılık ve farkındalık oluşturmak amacıyla şehitlerimiz için bu hatıra ormanını oluşturduk. Şehitlerimizin anısını burada yaşatacak olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyuz. Başta koordinatör hocalarımız olmak üzere emeği geçen ve bize destek olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

Etkinlik sonunda öğrenciler, şehit ailelerine hediye takdimi etti ve hatıra fotoğrafı çekildi.

Yorumlar (0)
banner255
2
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
banner102
banner85
Günün Karikatürü Tümü